reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog w Niemczech

Marcepan121

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
56
Hej. Do dziewczyn mieszkających w Niemczech i będących w ciąży- czy macie normalne wizyty? Jestem w 25tc, jutro powinnam mieć standardową wizytę i glukozę. W obecnej sytuacji chciałam dowiedzieć się czy wizyta nie jest odwołana, ale w gabinecie nikt ani dzisiaj ani wczoraj nie odbiera. Jak to wygląda u Was?
 
reklama
Witam. Mieszkam w Baden-Württemberg, wizytę miałam tydzień temu w 27 tygodniu ciąży i również miałam robione badanie cukru. Wizyta przebiegła normalnie tylko lekarz i pielęgniarka mieli maseczki. Nawet mężowi udało się wejść, miał ze sobą maseczkę. Wydaje mi się że twoja wizyta odbędzie się normalnie. Mój ginekolog ograniczył ilość pacjentek i przyjmuje tylko ciężarne i pilne przypadki. W poczekalni maksymalnie 2 ciężarne, reszta może czekać na zewnątrz, no i wizyta może ciutke krótsza ze względu żeby pacjentki się nie mijały.
 
Witam. Mieszkam w Baden-Württemberg, wizytę miałam tydzień temu w 27 tygodniu ciąży i również miałam robione badanie cukru. Wizyta przebiegła normalnie tylko lekarz i pielęgniarka mieli maseczki. Nawet mężowi udało się wejść, miał ze sobą maseczkę. Wydaje mi się że twoja wizyta odbędzie się normalnie. Mój ginekolog ograniczył ilość pacjentek i przyjmuje tylko ciężarne i pilne przypadki. W poczekalni maksymalnie 2 ciężarne, reszta może czekać na zewnątrz, no i wizyta może ciutke krótsza ze względu żeby pacjentki się nie mijały.

Dziękuję za odpowiedź. Martwi mnie tylko ten brak kontaktu z ich strony. I tak nie pozostaje mi nic innego, jak pójść tam jutro na umówioną wizytę. Mam jeszcze dodatkowe utrudnienie, bo będę musiała zabrać do gabinetu 5 letnią córką. Zobaczymy.
 
Dziękuję za odpowiedź. Martwi mnie tylko ten brak kontaktu z ich strony. I tak nie pozostaje mi nic innego, jak pójść tam jutro na umówioną wizytę. Mam jeszcze dodatkowe utrudnienie, bo będę musiała zabrać do gabinetu 5 letnią córką. Zobaczymy.
Może próbuj o różnych godzinach. Mój ginekolog zmienił godziny przyjmowania i jest krócej w gabinecie. Wcześniej przyjmował od 8.00 do 18.00 na zmianę z inną lekarką, a teraz są raptem po 4 godziny w gabinecie. I nie da się przewidzieć od której do której.
 
Hej ja też mieszkam w Baden-Würtemberg co prawda w tym miesiącu nie mam wizyty u ginekologa ale miałam wizytę u dentysty i tak nie ma odwoływanych wizyt wszystko normalnie. Lekarz i asystentka mieli maseczki i rękawiczki. Z tego co wiem, na te chwile wszystkie praxis są otwarte. Cześć pacjentów sama rezygnuje z wizyt jeśli nie są konieczne więc nie trafiłam na tłok, u pediatry jakiś czas temu mimo, że wizyta dopiero na drugi dzień od telefonu to jednak tak ustawiają przerwy między pacjentami żeby była rotacja i nie było tłoku.
Hej. Do dziewczyn mieszkających w Niemczech i będących w ciąży- czy macie normalne wizyty? Jestem w 25tc, jutro powinnam mieć standardową wizytę i glukozę. W obecnej sytuacji chciałam dowiedzieć się czy wizyta nie jest odwołana, ale w gabinecie nikt ani dzisiaj ani wczoraj nie odbiera. Jak to wygląda u Was?
 
Hej, ja też tu mieszkam :) Moja lekarka przyjmuje normalnie, ale do przychodni można wejść tylko po wywołaniu. Bez żadnych osób towarzyszących. Reszta czeka przed drzwiami. W środku w poczekalni widziałam 1 osobę, w labie też tylko 1, w gabinetach to wiadomo, a na ctg byłam z inną dziewczyną, ale fotele są oddalone od siebie o 3m. Nikt nie miał maseczek póki co, ale wszyscy od wejścia rękawiczki. Może napisz meila do lekarki?
 
Ja mieszkam w DE i w moim mieście żaden gin nie chciał mnie przyjąć (dodam że nie miałam ani razu wizyty u gin w mieście). Wczoraj dzwoniłam do polaka i powiedział że mam przyjechać dzisiaj i mnie przyjął. Jechałam 59km
 
reklama
Do góry