reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
W zyciu mnie tak glowa nie bolala, to bylo straszne 😒 Nie mialam nic innego, a nie bylam w stanie do apteki jechac i wzielam ibuprom. Max, choc wiem ze nie powinno sie go brać, ale na szczescie pomogl i po 2 zasnęłam. Nie we wiem co to bylo 🤦‍♀️
Mam nadzieję ze dzis bedzie lepiej no i juz zapobiegawczo wyslalam meza po apap...
Moze mi zmniejszona dawka przez endo lekow nie sluzy i tężyczka sie poglebila?! Ale to az wierzyc mi sie nie chce zeby az tak...
Milej środy, twórczych zabaw z maluchami. Moja pewnie pospi do 10-11 😁
 
Aaaa i ku przestrodze (pol zartem pol serio) ja sie cala ciaze zastanawialam czy bedzie podobne do mnie czy do tatusia i wyszla... Tesciowa w czystej postaci 😂😂😂 Mala Krystyna- skora zdjeta... Dopiero jak miala z 3 lata zaczela sie zmieniać troche, ale jednak dalej podobna do babci. I jak sama mówi - ona powstała w większości z plemnikow, bo podobna do tatusia 😁
 
Bylo paracetamol sprobowac :) mnue boli w ciagu dnia to w moment zasypiam byle nie czuc ... ale pozniej jest gorzej.... :/
No wlasnie pozniej tylko gorzej było...
Dobra dzis mam wolne, ale ide do kompa, bo wstawilam zdjecia naszych tablic manipulacyjnych i musze ledziom poodpisywac, moze w ciagu dnia sie przespie
 
No to wspolczuje :) to odpoczywaj ile mozesz dzis :) ja to do 13 moge sie poobijac bo maz w domu dzisiaj, a pozniej mam rajd po miescie.... do mamy zabrac pare rzeczy przez okienko, pozniej prenatalne.
W zyciu mnie tak glowa nie bolala, to bylo straszne [emoji19] Nie mialam nic innego, a nie bylam w stanie do apteki jechac i wzielam ibuprom. Max, choc wiem ze nie powinno sie go brać, ale na szczescie pomogl i po 2 zasnęłam. Nie we wiem co to bylo [emoji2356]
Mam nadzieję ze dzis bedzie lepiej no i juz zapobiegawczo wyslalam meza po apap...
Moze mi zmniejszona dawka przez endo lekow nie sluzy i tężyczka sie poglebila?! Ale to az wierzyc mi sie nie chce zeby az tak...
Milej środy, twórczych zabaw z maluchami. Moja pewnie pospi do 10-11 [emoji16]
No wlasnie pozniej tylko gorzej było...
Dobra dzis mam wolne, ale ide do kompa, bo wstawilam zdjecia naszych tablic manipulacyjnych i musze ledziom poodpisywac, moze w ciagu dnia sie przespie
 
u nas ja jasny blond i cera prawie biała a maz taczej sniady i ciemne wlosy... moze podobny jest bardziej niego ale jest blondyn i jest blady po mamusi :)
Ja to się zastanawiam do kogo nasze będzie podobne, ale coś czuję, że cały tatuś [emoji23] Ja jasna blondynka z szarymi oczami i jasną karnacją, a on kruczoczarne włosy, gęsta czarna broda, brązowe oczy i lekko ciemniejsza karnacja [emoji23] Ale chciałabym żeby było podobne do starego, zobaczymy [emoji38]
 
U nas problem jest taki że wszystko co my stosujemy,żeby ona była grzeczna to ona wykorzystuje przeciwko nam i to tak pięknie wie kiedy coś powiedziec,że czasami padam że śmiechu- Dzisiaj np.grozac mi palcem po tym jak kazalam jej wynieść zabawki do swojego pokoju mowi- mama masz karę- nie będziesz oglądała va banque 🤣🤣
O kurcze, ja zawsze myślałam że dziewczynki to takie grzeczne...? Ja mam synka prawie 4 lata i jest taki grzeczny że trudno byłoby mi znaleźć jakiś powód do narzekania na niego. Całe dnie pięknie się bawi, troche z nami, troche sam. Samochodzikami, puzzle, malowanki, klocki. Żadnych potworów, pistoletów, czy łobuzowania. W ciągu dnia często przychodzi żeby dać buziaka, przytulić się. Rano dziś przyszedł do sypialni i powiedział : "mamusiu zakrywam ci stópki kołdrą bo masz odsłonięte i będzie im zimno" 😍Może to jednak chłopcy są bardziej grzeczni? Ciekawa jestem jaki mi się drugi trafi. Ale widzę po znajomych, że często tak jest że jedno dziecko takie kochane a drugie diabeł wcielony choć geny i wychowanie to samo 😱
 
U mnie corka to istny szatan [emoji23] oby drugie grzeczne [emoji23]
O kurcze, ja zawsze myślałam że dziewczynki to takie grzeczne...? Ja mam synka prawie 4 lata i jest taki grzeczny że trudno byłoby mi znaleźć jakiś powód do narzekania na niego. Całe dnie pięknie się bawi, troche z nami, troche sam. Samochodzikami, puzzle, malowanki, klocki. Żadnych potworów, pistoletów, czy łobuzowania. W ciągu dnia często przychodzi żeby dać buziaka, przytulić się. Rano dziś przyszedł do sypialni i powiedział : "mamusiu zakrywam ci stópki kołdrą bo masz odsłonięte i będzie im zimno" [emoji7]Może to jednak chłopcy są bardziej grzeczni? Ciekawa jestem jaki mi się drugi trafi. Ale widzę po znajomych, że często tak jest że jedno dziecko takie kochane a drugie diabeł wcielony choć geny i wychowanie to samo [emoji33]
 
reklama
Ja biorę cały czas pregna plus i dołożyłam dha :)


Jeju mam 400 postów do nadrobienia [emoji2356] a nie lubię nie nadrabiać :D
Co do porodów to ja też urodziłam po terminie z om 10 dni, teraz mam nadzieję że nie przenoszę przez cukrzycę ciążową
Przy cukrzycy z reguły wywołują wcześniej, najwyżej kilka dni po terminie ☺
 
Do góry