reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja nie wiem kiedy macie czas tyle pisać [emoji16] ja pracuje zdalnie w domu panna bunt dwulatka gotowanie itp wieczorem oboje z mężem zwłoki czasem zdążę was przeczytać ciut... W każdym razie gratuluję wszystkim dobrych wyników
Ja się tak nudzę na pracy z domu że szok
Mogłabym tu monologi pisać:)
I przypomniał mi się mem

Work from home ?
Dude! I don't even work from work
 
reklama
Jakie suplementy będziecie stosować albo już stosujecie od 13 tygodnia?
Ja biorę cały czas pregna plus i dołożyłam dha :)


Jeju mam 400 postów do nadrobienia [emoji2356] a nie lubię nie nadrabiać :D
Co do porodów to ja też urodziłam po terminie z om 10 dni, teraz mam nadzieję że nie przenoszę przez cukrzycę ciążową
 
Moje dziecko dziś naprawdę no była tak niegrzeczna ze szok bije nas i nawet ugryzla tatę w nogę bo nie poszedł gdzie mu kazała. Nie wiem czy szału dostaje od tego siedzenia w domu czy co... W każdym razie walczymy tłumaczymy karamy itd.........
U nas problem jest taki że wszystko co my stosujemy,żeby ona była grzeczna to ona wykorzystuje przeciwko nam i to tak pięknie wie kiedy coś powiedziec,że czasami padam że śmiechu- Dzisiaj np.grozac mi palcem po tym jak kazalam jej wynieść zabawki do swojego pokoju mowi- mama masz karę- nie będziesz oglądała va banque 🤣🤣
 
Jestem już po badaniach prenatalnych. Usg + krew. Nie będę Was zanudzala szczegółami, dlatego powiem tylko, że wszystko jest dobrze [emoji4] nie mam zdjęć,lecz filmik z wszystkimi parametrami. Jedyne, co się zmieniło, to z mojej 80% dziewczynki z ostatniej wizyty stałem się 100% chłopakiem [emoji2369] chyba muszę oswoić się z tą myślą, bo może niepotrzebnie się nastawiłam ostatnio ,że jednak będzie to dziewczynka.
Gratuluję chłopczyka :) super że już znasz płeć, przyzwyczaisz się do myśli o synku [emoji8]




Ja też odebrałam wczoraj wyniki pappy, wszystko ok, wszystkie trisomie prawdopodobne na mniej niż 1: 20000 :)
 
chyba to siedzenie w domu ich tak złości moj to ostatnio też najpierw udaje płacz, potem rzuca tym co pod ręką a na koniec gryzie co popadnie... ostatnio ścianę ugryzł no szogun totalny [emoji23] oby drugie bylo grzeczniejsze [emoji4]
 
Ja się tak nudzę na pracy z domu że szok
Mogłabym tu monologi pisać:)
I przypomniał mi się mem

Work from home ?
Dude! I don't even work from work
Zazdroszczę, ja niestety 8h przed komputerem a czasem nawet dłużej a po pracy lekcje z 8 latkiem i pada. Zasypiam ok 19 na dwie godziny a później buszuje do północy.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt, ja we wtorek idę na badania prenatalne i troszkę się stresuje.
 
Dziewczyny pomocy
😔 Od 18 to juz ponad 6godz chce mi leb rozsadzic 🤦‍♀️ Co na tak okropny bol głowy mam wziac/zrobic? Zimne oklady pomagaja na chwilę...
 
reklama
Do góry