reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne objawy ciąży

carsiemel

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Marzec 2020
Postów
140
Z chłopakiem staramy się o dziecko. W 12 dc uprawialismy seks. Do miesiączki został mi jeszcze tydzień, ale zaczęły mnie boleć brodawki (nigdy przed okresem nie bolały), częściej chodzę do toalety i mogłabym zasnąć na stojąco. Czy możliwe że to objawy ciąży? Kiedy najwcześniej I jakie zaobserwowalyscie u siebie?
 
reklama
10 dni po owulacji wyszedl mi pozytywny test ciążowy :)
Moim objawem byl mega duzy wysyp trądziku, bol jak na okres i ciagle bylo mi zimno :)
 
Z chłopakiem staramy się o dziecko. W 12 dc uprawialismy seks. Do miesiączki został mi jeszcze tydzień, ale zaczęły mnie boleć brodawki (nigdy przed okresem nie bolały), częściej chodzę do toalety i mogłabym zasnąć na stojąco. Czy możliwe że to objawy ciąży? Kiedy najwcześniej I jakie zaobserwowalyscie u siebie?
Ból podbrzusza, wysypało mi twarz jak nastolatce w wieku dojrzewania i zimno mi było nawet do teraz czasami jest no i częste sikanie
 
Bardzo chciałabym być w ciąży I nie wiem czy po prostu nie wmawiam sobie obiawów :(
Jesli tym razem sie nie udalo chociaż mam nadzieję ze spotkamy się na grudniowych mamach ❤️ to polecam Ci kupic testy owulacyjne. Ja zamowilam na allegro 20szt+2 testy ciazowe super czule. Za 20 zl :) codziennie od chyba 11 dnia cyklu robiłam testy i przynajmniej dowiedziałam sie kiedy byla owulacja :) potem robiłam testy dalej i pokazały mi ciaze wczesniej od testu ciazowego. :)
 
Z chłopakiem staramy się o dziecko. W 12 dc uprawialismy seks. Do miesiączki został mi jeszcze tydzień, ale zaczęły mnie boleć brodawki (nigdy przed okresem nie bolały), częściej chodzę do toalety i mogłabym zasnąć na stojąco. Czy możliwe że to objawy ciąży? Kiedy najwcześniej I jakie zaobserwowalyscie u siebie?
Pytanie, kiedy była owulacja. Tydzień do okresu to za wczesnie na objawy.
 
Jesli tym razem sie nie udalo chociaż mam nadzieję ze spotkamy się na grudniowych mamach ❤️ to polecam Ci kupic testy owulacyjne. Ja zamowilam na allegro 20szt+2 testy ciazowe super czule. Za 20 zl :) codziennie od chyba 11 dnia cyklu robiłam testy i przynajmniej dowiedziałam sie kiedy byla owulacja :) potem robiłam testy dalej i pokazały mi ciaze wczesniej od testu ciazowego. :)
Dam znać za tydzień, po zrobieniu testu. Tak bardzo się nie mogę doczekać.
 
reklama
Do góry