reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne objawy ciąży

Dziewczyny a co myślicie o testach owulacyjnych przed zrobieniem testu ciążowego? Mi został jeden test owulacyjny i zrobiłam go dzisiaj. Okres spóźnia mi sie 2 dzień, mam uczucie takiego ściągania w podbrzuszu. Taki wyszedł mi test:Zobacz załącznik 1106864

Mi ciemnialy testy owu. Potem dlatego zrobilam ciążowy i wyszedl. Wiec śmiało rob ciazowy zwlaszcza ze okres sie spoznia :) najlepiej taki o czułości 10 :)
 
reklama
Dziewczyny mam straszne mdlosci. Chyba zaraz pobiegnę do toalety. Jestem 5 dni przed miesiączką. Możliwe że to może być już tak wczesny objaw ciąży?
 
Mnie tydzień przed okresem bolał brzuch jakbym go miała za chwilę dostać...😁 (A zazwyczaj bolał 1-2 dni przed).
I tak przez kilka dni. Poza tym żadnych innych objawów. Myślałam o tym, że mogę być w ciąży, ale spokojnie czekałam.
Test robiłam dwa dni po spodziewanej miesiączce i wyszła już ciemna kreska 😊
Później doszło odrzucenie od słodyczy 😋 Niestety ochota na słodycze po jakimś czasie wróciła 🤷😅

Życzę dwóch kreseczek. Powodzenia ❤️
 
Dziewczyny mam straszne mdlosci. Chyba zaraz pobiegnę do toalety. Jestem 5 dni przed miesiączką. Możliwe że to może być już tak wczesny objaw ciąży?
Ja przed każdą miesiączka mam mdłości, więc nie koniecznie to objaw ciąży, niestety objawy są prawie takie same na jedno jaki i drugie, pozostaje Ci tylko czekać do terminu , lub iść na bete
 
U mnie objawem byly strasznie wrazliwe sutki gdzie zawsze bolaly mnie tylko piersi z boku, i spalam na stojaco. Ponad to nienawidze oscypka z dzemem a dostalam takiej ochoty ze nie umialam sie opanowac i to mi dalo do myslenia :)
 
Dziewczyny mam straszne mdlosci. Chyba zaraz pobiegnę do toalety. Jestem 5 dni przed miesiączką. Możliwe że to może być już tak wczesny objaw ciąży?
No nie wiem :) ja jak zacznę sobie wkręcać i wmówię sobie, że mam mdłości to faktycznie zacznie mi się zbierać na wymioty. Więc ja na takie rzeczy patrzę z przymrużeniem oka ;)
 
Ja przed każdą miesiączka mam mdłości, więc nie koniecznie to objaw ciąży, niestety objawy są prawie takie same na jedno jaki i drugie, pozostaje Ci tylko czekać do terminu , lub iść na bete
Dokladnie mnie tez zawsze mdli przed @. A objawy pms a ciazy sa mega mega mega podobne
 
reklama
hej dziewczyny ja okres miałam od 8.07 owulacje jakoś 21.07 z tego co pokazuje mi aplikacja a okres mam dostać 5.08 czyli zostalo mi 7 dni. Ale że jestem mega niecierpliwa stąd pytanie kiedy mogę najwcześniej zatestować :D ???
 
Do góry