reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne objawy ciąży

reklama
hej dziewczyny ja okres miałam od 8.07 owulacje jakoś 21.07 z tego co pokazuje mi aplikacja a okres mam dostać 5.08 czyli zostalo mi 7 dni. Ale że jestem mega niecierpliwa stąd pytanie kiedy mogę najwcześniej zatestować :D ???
Mam podobnie jak Ty. A kiedy miałaś przytulanki???
 
Ja owu mialam wg. kalendarza 21.07 i wtedy też byly przytulanki. Od tego czasu dość często bolały mnie jajniki, raz prawy, raz lewy. Dziś jest dzień @ - jeszcze go nie ma, do tego doszły zgagi po byle czym, po czym zwykle nie miałam, teraz tępy ból głowy i cały czas mam w podbrzuszu jakby uczucie pełności..🤔
 
Ja owu mialam wg. kalendarza 21.07 i wtedy też byly przytulanki. Od tego czasu dość często bolały mnie jajniki, raz prawy, raz lewy. Dziś jest dzień @ - jeszcze go nie ma, do tego doszły zgagi po byle czym, po czym zwykle nie miałam, teraz tępy ból głowy i cały czas mam w podbrzuszu jakby uczucie pełności..🤔
To czemu testu nie zrobisz ?? 😁
 
reklama
Ja owu mialam wg. kalendarza 21.07 i wtedy też byly przytulanki. Od tego czasu dość często bolały mnie jajniki, raz prawy, raz lewy. Dziś jest dzień @ - jeszcze go nie ma, do tego doszły zgagi po byle czym, po czym zwykle nie miałam, teraz tępy ból głowy i cały czas mam w podbrzuszu jakby uczucie pełności..🤔
I jeszcze nie testowalas 🤔🙈 ???
Ja obiecałam sobie, że będę czekać do terminu z testowaniem , A wyszło jak zwykle 😂😂😂
 
Do góry