reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Spoko [emoji8][emoji8][emoji8]. Ja teraz sprawdziłam i też mam Lutinus to ci oddam. Chcesz? 24tabletki są i dam ci jeszcze aplikator używany [emoji23][emoji23][emoji23]
Eeeeee, pamiętasz o mojej broszce [emoji23]
@Netiaskitchen to ja wezmę te estrofemy, policz sobie choć połowę ceny i napisz ile mam ci przelać [emoji8]Zobacz załącznik 1112248
hehehehehehe łukasz powiedzial ze dobrze ale twoj aplikator musi miec certyfikat 😂 😂 😂 i koniecznie chce od ciebie uzywany :o:o:o😂😂😂
 
reklama
hehehehehehe łukasz powiedzial ze dobrze ale twoj aplikator musi miec certyfikat [emoji23] [emoji23] [emoji23] i koniecznie chce od ciebie uzywany :o:o:o[emoji23][emoji23][emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Wesz tak sobie mysle i wiem ze twojeuzywane aplikatry sa bezcenne ale chyb koszty przesylki beda drozsze niz sam lek ;) Chyba ze chcesz mi cos do tego doslac to mozemy sobie porobic paczuszki ;)
 
A dziekuję, dobrze. Maluszek w czwartek miał 3 cm, fika rączkami i nóżkami. Zaczęłam schodzić z progesteronu a 29.04 prenatalne i mówiąc dobitnie - jestem osrana na samą myśl. Ale postanowiliśmy z moim, że po prenatalnych zaczniemy się chwalić w końcu, że się udało 💓 więc z jednej strony strach a z drugiej radość 😉 a Ty jak się czujesz? Jakieś dolegliwości Cię męczą?
Będę trzymać kciuki teraz za Ciebie 😘😘😘dawaj znać w środę. Na pewno będzie dobrze❤️❤️❤️
 
Wesz tak sobie mysle i wiem ze twojeuzywane aplikatry sa bezcenne ale chyb koszty przesylki beda drozsze niz sam lek ;) Chyba ze chcesz mi cos do tego doslac to mozemy sobie porobic paczuszki ;)
Jeszcze poszperałam i mam jeszcze jedną paczkę Lutiniusa. Zapytam na poczcie ile będzie za przesyłkę, najwyżej jakieś gacie ci dorzucę [emoji23]
 
Jeszcze poszperałam i mam jeszcze jedną paczkę Lutiniusa. Zapytam na poczcie ile będzie za przesyłkę, najwyżej jakieś gacie ci dorzucę [emoji23]
moja kochana nieoeniona ;) jest taka opcja wyslania na paczkomat i wtedy koszty przesylki sa bardzo tanie i szybciej dochodza ;
) Łukasz tak wszystko zamawia i specjalnie nie odbieramy tych paczek 12 h zeby wirus sie zabil ;) wiec to by byla fajna opcja Ja luteine potrzebuje na mkasa bo ie mam uczulenia w broszcze po nie nic mi sie nie dzieje a i jak badalam rga to zawsze wysoki ;) Juz pisalam nulce ze zamowilam sobie dzisiaj taki nawilzacz powierza ozonem z forma aromaterpaii przeceniony z 500 zl na 100 !!! lukasz sie ze mnie smial ale jak sie ucieszylam to on tez sie ucieszyl i wyobraz sobie ze wyslali mi smsa ze jtro do 12 paczka do odbioru ;)
 
Kobitki co robic??? W tym miesiącu mam mieć transfer na naturalnym cyklu jak będzie dobrze jednak lekarz powiedział że bez accofilu i encortonu. Powiedział że możemy przetransferowac dwa zarodki ale co z tego jak staram sie od 8 lat i zero dodatniej bety kiedykolwiek. Co mi to da? Nie wiem co robic:((( Napisałam do Paśnika i czekam na odpowiedz. Ktoś coś wie? Ktoś ma skopaną immuno i będzie brał te leki? Doradzcie cos:(((
To chyba zależy od lekarza i kliniki. Ja transfer miałam 17.03. Miałam przepisany tevagrastim czyli zamiennik accofilu, od dwóch dni skończyłam go brać, biorę nadal metypred. Siedziałam cały czas na zwolnieniu w domu. Zaryzykowałam i nie żałuję, ale wiadomo to już musi być każdego indywidualna decyzja.
 
Moje Drogie,
Mam do oddania trochę leków 😊Oddam za koszt wysyłki 😊Niektórym bardziej chodliwym pozycjom zrobilam już rezerwacje, zresztą zobaczcie:
1.Luteina dopochwowa 100mg 5 opakowań po 30szt (ważne do:12/2022)
2.Luteina podjezykowa 50mg 1 op.po 30szt (ważna do 05/2022)
3.Estrofem 2mg 4op. po 28szt (ważne do:02/2023)
4.REZERWACJA (@Murawa & @bazylia128) Relanium 5mg 2 op. po 20szt (wazne do:04/2024 i 08/2024)
Jeśli jesteście czymś zainteresowane dajcie znać 😘 Na priv ustalimy szczegóły.
Hej. Ja Dopiera weszła do domu od 7mej🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ja chce tabletki szczęścia plus luteine pod język. Mogę wziąć wszystkie 4😂😂😂napisz na priv ile kasy mam przelać i nr konta. Ja naskrobię Ci adres💓💓💓😘😘😘
 
A ja dzisiaj byłam na wizycie i wszystko z Dzidziolkiem ok;) rośnie pięknie;) Moja lekarka chciala mi zrobic zdjecie 3D ale nie dało rady. Powiedziała, że mam jakieś grube przepływy i nie wyostrzylo się. Nie dostałam dzis zdjecia, ale mogłam nagrać filmiki telefonem;) chyba z 4 trzasnelam łącznie z serduszkiem;) dzidzia ma ok 15cm ;) Nie było widać czy dziewczynka czy chłopak. Kolejna wizyta 18 maja ;)
 
reklama
A ja dzisiaj byłam na wizycie i wszystko z Dzidziolkiem ok;) rośnie pięknie;) Moja lekarka chciala mi zrobic zdjecie 3D ale nie dało rady. Powiedziała, że mam jakieś grube przepływy i nie wyostrzylo się. Nie dostałam dzis zdjecia, ale mogłam nagrać filmiki telefonem;) chyba z 4 trzasnelam łącznie z serduszkiem;) dzidzia ma ok 15cm ;) Nie było widać czy dziewczynka czy chłopak. Kolejna wizyta 18 maja ;)
Super kochana 🥰🥰🥰
 
Do góry