reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Być może twój ginekolog ma pracownie USG, specjalnie przeznaczone do tego pomieszczenie z całym sprzętem, ja tak mam 😁
No nie wiem 😅 widzialam jakies drzwi niby tam...bo ten fotel z usg dopochwowym jest na srodku gabinetu. Co najlepsze bylam u 2 ginekologow i u ani jednego ani drugiego lezanki nie widzialam dlatego wlasnie mam watpliwosci jak to wyglada 🤣😅
 
Nie nadrobię już chyba tylu stron.... ostatni tydzień ledwo żyłam. Jeszcze Mam wyrzuty sumienia bo przez to córka w kółko tv oglądała. Mam czasem takie dni że czuje jakby mi coś wypływało ze środka i lecę szybko w panice patrzeć czy to aby nie jakies krwawienie. Jutro idę na pobranie krwi. Po ostatniej wizycie byłam zła. Nic nawet się nie dowiedziałam tylko że wszystko ok i serce bije. 26 mają mam kolejną wizytę. Jak będzie ściema to idę od razu prywatnie. Ale ceny we Wro powalają wizyt prywatnych ...
 
Dziewczyny ja jestem przerażona bo od jutra wracam normalnie do pracy. Wcześniej pracowałam w biurze 1-2 w tygodniu i różnie było, ostatnio tragedia musiałam sie wcześniej zwolnić a w piątek wzięłam urlop na telefon. Nie wiem jak dam radę, muszę dociagnać do lipca ale słabo to widzę. Ciągle mi słabo, mdli cały czas, ból głowy jak przy migrenie, swiatłowstręt 😭.
 
reklama
Dziewczyny ja jestem przerażona bo od jutra wracam normalnie do pracy. Wcześniej pracowałam w biurze 1-2 w tygodniu i różnie było, ostatnio tragedia musiałam sie wcześniej zwolnić a w piątek wzięłam urlop na telefon. Nie wiem jak dam radę, muszę dociagnać do lipca ale słabo to widzę. Ciągle mi słabo, mdli cały czas, ból głowy jak przy migrenie, swiatłowstręt 😭.

A może pogadasz z szefem i zgodzi się, żebyś dalej pracowała zdalnie? Nie myślałaś o L4?
 
Do góry