reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2021

reklama
Hej ja dziś też potwierdzam 09.01.2021
 

Załączniki

  • received_716955779113358.jpeg
    received_716955779113358.jpeg
    79,5 KB · Wyświetleń: 154
Gratki dziewczyny ❤❤❤ ja po 7 dniach od terminu miesiaczki zrobilam drugi test, od razu mocne dwie krechy, jutro wizyta o 16.45 :)
 
Cześć, dołączam do grona styczniowek 🥰 termin 7.01. We wtorek mam lekarza. Strasznie źle się czuje, mam mdłości i ciągle mi się w głowie kręci, jak bym na statku pływała :( W domu do ogarnięcia jest 2,5l i 4l. 😍😍
 
Cześć, dołączam do grona styczniowek 🥰 termin 7.01. We wtorek mam lekarza. Strasznie źle się czuje, mam mdłości i ciągle mi się w głowie kręci, jak bym na statku pływała :( W domu do ogarnięcia jest 2,5l i 4l. 😍😍
W tym watku jest link do styczniowek, chodz tam ;)
 
Hej :) zaraz zaczynam 8tydz 😍 pierwszą wizytę mam w piątek, nie mogę się doczekać. Mdłości i wymioty trwają już ponad 2tyg... jeszcze tylko miesiąc 😅 i ponoć po 3msc przechodzą
 
reklama
Witam! Ja testy robilam wczoraj...5 z niedowierzania. Staralismy sie od listopada, w kwietniu dostalam awans i odpuscilismy staranie na kilka miesiecy do podpisania kolejnej umowy ale jednak w tym "odpuszczonym" miesiacu kwietniu kiedy dalismy sobie spokoj zaskoczylo :) Wg apki 11.01.21 jednak termin u lekarza mam dopiero 27.05 czyli w przyszla srode :) jestesmy przeszczesliwi ❤
20200519_152336.jpg
 
Do góry