reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne plamienia po ciąży

Babyboomka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2019
Postów
139
Czesć, jestem 3 miesiace po porodzie. Pierwszy okres po porodzie był ok, potem w 17 dniu cyklu dostalam dwudniowego plamienia takiego rozowego. Wircej niz kilka kropli, mniej niz okres. Skonczylo się. Cykle przed porodem ok 28 -29 dniowe.
Wiem, ze lekarza nie uniknę, przez koronowirusa nie moglam isc na umowiona wizyte. Czy mialyscie podobne doswiadczenia? Staramy sie o kolejne dziecko.
 
reklama
Mogło to być plamienie okoloowulacyjne. Jezelu karmisz piersią to cykle mogą być nieregularne. Wiem, że nie mnie oceniać, to jest Wasza decyzja, ale jesteś dopiero 3 miesiące po porodzie gdzie te hormony jeszcze się nie uspokoiły i chcesz kolejnego dziecka tak szybko?
 
Moja koleżanka tak miała tyle że ona byla po cc i okazalo się , że źle ja oczyscili i zostawili resztki w macicy musiała mieć zabieg i leki brać. Unirmowało się z 2mc po zabiegu. Teraz jest 7mc po porodzie i juz jest ok
 
Mogło to być plamienie okoloowulacyjne. Jezelu karmisz piersią to cykle mogą być nieregularne. Wiem, że nie mnie oceniać, to jest Wasza decyzja, ale jesteś dopiero 3 miesiące po porodzie gdzie te hormony jeszcze się nie uspokoiły i chcesz kolejnego dziecka tak szybko?

Dzidziuś z in vitro, wiec to "staranie się" to tak jakby oczekiwanie na kolejny cud po latach staran o poprzednie. Nigdy nie mialam plamienia okoloowulacyjnego.
 
reklama
Ale co do plamienia - przy kp i to relatywnie krótko po porodzie hormony mogą być dość konkretnie rozchwiane...
 
Do góry