reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej Kochana. U mnie też niekończący się remont. Od grudnia łazienka, potem mieliśmy przenosić kuchnię do salonu żeby był pokoik dla dziecka ale przyszedł korona i wszystko stanęło więc żyjemy w bałaganie wśród narzędzi, farb itp. W między czasie radość z ciąży i smutek ze straty. Już nam się nie spieszy z pokoikiem, ale remont trzeba skończyć. Teraz czeka mnie przerwa w staraniach, ale podczytuję forum żeby mieć jakieś zajęcie. Może tym razem u Ciebie się uda, trzeba być dobrej myśli [emoji2960]
Ja lubię remonty ale teraz mamy jeszcze szczeniaka i dużo obowiązków i te starania, a raczej nie powodzenia. Mąż ma problemy w pracy i te nasze stania od 3 lat w tym dwie straty. Gdyby nie one mialabym już biegające dzieciaki i spokój ducha. Jesli przyjdzie @ to najbliższe 7-10 dni to brak chęci do życia.
 
reklama
Ja tam miałam w udanym cyklu... od chyba 7dpo bolały mnie jajniki i ogólnie brzuch. A takiego bloku cycków nie miałam nigdy przed okresem i to po cyckach się skapnelam że chyba się udało [emoji7]
Dziewczyny tak mnie napierdziela jajnik, że nie mogę chodzić, to normalne? Strasznie boli od rana. [emoji849][emoji849][emoji849][emoji849][emoji849]
 
Ja sama nic nie wiem. W głowie mam, ze jestem w ciąży. A dzisiaj biel na teście a tak próbuje się dopatrzyć chociaż cień cienia ale chyba ostry cień mgły mi przeszkadza 🤦🏽‍♀️
Jutro spodziewana @. Zero symptomów na nią. Gładka buzia, zero pryszczy, zero pms czy bolu brzucha. A od zeszłego roku miałam wszystkie takie oznaki na okres. Wmawiam sobie, ze jestem w ciąży 🙈 od ponad tygodnia chodzę tak zmeczona i mam drzemki co mi się w ogóle nie zdarzało w ciągu dnia, ta buzia taka piękna 😂, tak jak jedna dziewczyna tu pisała to tez miałam wylew śluzu trzy dni temu i jeju mam niepohamowany apetyt. Przed chwila zjadłam pół kisielu, przegryzlam domowym kebabem co miałam z obiadu do dojeżdżania i dopchałam reszta kisielu. Wczoraj zjadłam rosół, godzinę później dwa gofry z czekolada i chwile po znowu rosół. 🙈🙈🙈 albo będzie dziwna @ albo test mnie w konia robi
 
Ja tam miałam w udanym cyklu... od chyba 7dpo bolały mnie jajniki i ogólnie brzuch. A takiego bloku cycków nie miałam nigdy przed okresem i to po cyckach się skapnelam że chyba się udało [emoji7]
U mnie dopiero wyszedł tekst pozytywny, może boli, bo pęcherzyk nie pękł i się zrobi torbiel czy coś 🙄
 
Za chwile zwariuje nie wiem co mam myśleć do okresu 5dni teoretycznie,
ciagle chodzę siku gdzie mi się nie zdarza zapalenia pęcherza i przy tym nic mnie nie boli nie szczypie nie piecze a od paru dni co dzień czuje skurcze, ciągniecie, i lekkie wzdęcia nie wiem czy ja już mam świra czy co w dodatku dziwnie ze miałam pare pryszczy chwile po owulacji a teraz nic a często przed okresem się zdarzało 🤦‍♀️[emoji848]
Ja przed @ zawsze miałam gorszą skórę a jak zaszłam to aż wręcz promieniałam i wyglądałam jakbym miała owu 😂 Oczywiście nic nie skojarzyłam 😂🤦🏼‍♀️
 
Ja sama nic nie wiem. W głowie mam, ze jestem w ciąży. A dzisiaj biel na teście a tak próbuje się dopatrzyć chociaż cień cienia ale chyba ostry cień mgły mi przeszkadza 🤦🏽‍♀️
Jutro spodziewana @. Zero symptomów na nią. Gładka buzia, zero pryszczy, zero pms czy bolu brzucha. A od zeszłego roku miałam wszystkie takie oznaki na okres. Wmawiam sobie, ze jestem w ciąży 🙈 od ponad tygodnia chodzę tak zmeczona i mam drzemki co mi się w ogóle nie zdarzało w ciągu dnia, ta buzia taka piękna 😂, tak jak jedna dziewczyna tu pisała to tez miałam wylew śluzu trzy dni temu i jeju mam niepohamowany apetyt. Przed chwila zjadłam pół kisielu, przegryzlam domowym kebabem co miałam z obiadu do dojeżdżania i dopchałam reszta kisielu. Wczoraj zjadłam rosół, godzinę później dwa gofry z czekolada i chwile po znowu rosół. 🙈🙈🙈 albo będzie dziwna @ albo test mnie w konia robi
Ten apetyt to może być właśnie PMS, nie ma co się tym sugerować. Co do tego, że nic się nie dzieje, to niczego to nie przekreśla :D Ja w trakcie starań miałam mnóstwo cykli z objawami typowo ciążowymi a ciąży nie było. A jak zaszłam to nie czułam NIC a nic. Wszystko pojawiło się grubo po terminie @, a i tak ledwo miałam jakiekolwiek objawy ciąży 😂
 
reklama
Do góry