reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

O a tak mi się przypomniało, że dziś dostałam kolejną złotą radę, że nie wolno jeść pomarańczy, bo dziecko będzie miało uczulenie. 🤣 No... może jak 5kg dziennie wciągnę. Nigdzie nigdy nie widziałam takiej informacji.
A tak w ogóle to rada od mamy, która przed ciążą zafundowała sobie i mężowi dietę oczyszczającą żeby przekazać "czyste pudełeczko" dla dziecka, stosowała się do miliona newsów wyczytanych w necie i trzymała małą przez rok w sterylnych warunkach, bo bała się bakterii. Nic to nie dało niestety, bo młoda jest uczulona na wszystko. Także ten...:rolleyes:
O tych pomarańczach pierwsze słyszę. Ale tak mysle, ze wypisze sobie w punktach liste nakazów i zakazów żywieniowych i cyk na lodoweczke 😅😂😎
 
reklama
Spoko spoko, nie pomylilas :D mam nadzieję, ze caly czas sa dwa, nie.mniej i nie wiecej nie daj Boże :D
Mi nie była w stanie lekarka potwierdzić czy u nas ciąża jest mnoga, ale cos na poczatku widziala. Bylo widac 4 mm pęcherzyk i cos wydaje mi sie, ze tam tez widziala jedno maleństwo, ale mówiła, ze nie jest w 100% pewna i mam narazie o tym nie myśleć 😅 ale mam podobnie wielki brzuchol xD jutro robimy zdjęcie w sukience na pamiątkę. Co tydzień sesja 😍
 
Mi nie była w stanie lekarka potwierdzić czy u nas ciąża jest mnoga, ale cos na poczatku widziala. Bylo widac 4 mm pęcherzyk i cos wydaje mi sie, ze tam tez widziala jedno maleństwo, ale mówiła, ze nie jest w 100% pewna i mam narazie o tym nie myśleć 😅 ale mam podobnie wielki brzuchol xD jutro robimy zdjęcie w sukience na pamiątkę. Co tydzień sesja 😍
A wizyte kiedy masz?
 
Byłam na pierwszej 20.05 (4+5), teraz 25.05 ide do luxmedu po skierowanie, bo chce tam zrobić badania z racji tego, ze płacę za średni pakiet i mam komplet badań w pakiecie. Z wynikami mam pojawic sie 03.06.
Też mam drugą wizytę 3.06 😁 nie mogę sie juz doczekać bo ostanio było wcześnie i tylko pecherzyk było widać :)
 
Ja mam we wtorek wizyte.. mam nadzieje ze wszystko jest dobrze 🙄 dzis przy podcieraniu troszke brązowo,ale mysle ze to po wczorajszym 🙄
 
Ja mam we wtorek wizyte.. mam nadzieje ze wszystko jest dobrze 🙄 dzis przy podcieraniu troszke brązowo,ale mysle ze to po wczorajszym 🙄
Na pewno jest dobrze, musi być, ja wczoraj też troszkę się napracowałam przed domem i całe popołudnie przeleżałam bo tak strasznie bolał mnie krzyż, trzeba już sobie odpuścić i więcej odpoczywać 😚 mam nadzieję że już we wtorek zobaczysz pięknie bijące serducho😀 ja wizytę mam 2 czerwca i wtedy jak już wszystko będzie dobrze zakładam kartę ciąży , wczoraj już porobilam wyniki ale jak wyszły to się okaże dopiero na wizycie.
 
Na pewno jest dobrze, musi być, ja wczoraj też troszkę się napracowałam przed domem i całe popołudnie przeleżałam bo tak strasznie bolał mnie krzyż, trzeba już sobie odpuścić i więcej odpoczywać 😚 mam nadzieję że już we wtorek zobaczysz pięknie bijące serducho😀 ja wizytę mam 2 czerwca i wtedy jak już wszystko będzie dobrze zakładam kartę ciąży , wczoraj już porobilam wyniki ale jak wyszły to się okaże dopiero na wizycie.
Dziekuje 😚 we wtorek pewnie znow bede miec dola 🙄 taka obrona mojej swiadomosci chyba 🙄 moze mi wypisze skierowania na badania w koncu 🙄
 
reklama
Ja znow zrobilam roszady w tych moich wizytach. Aktualnie wygląda to tak, ze w poniedziałek ide na nfz, licze na skierowania na badania, zebym nie musiala płacić. Wizyta ob15:30, potem mam tydzien, zeby ogarnąć krew i wyniki i 1 czerwca ide na wizyte juz do mojego prywatnego z wynikami. Mam nadzieję, ze i jutrio i dzień dziecka beda szczęśliwe :)
 
Do góry