reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

My też chcemy chustować i właśnie chciałam kupić lenny lamb tą z serii moja pierwsza chusta ale w sumie to nie wiem, wolę chyba dopłacić i mieć już coś, co będę mogła używać jak bąbel trochę nabierze masy 😄 mieliśmy iść na kurs chustonoszenia bo można trochę błędów narobić i zrobić krzywdę dzidzi, jakoś te spotkania online mnie nie przekonują szczerze, No ale zobaczymy jak to będzie- dlatego na razie się wstrzymuję z kupnem chusty, chociaż kusi 😃
 
reklama
Dziewczyny jak tam wasze brzuchy? U mnie koniec 35tc i mam wrażenie, że jakiś mały :( przytyłam ok 9kg i wszystko w brzuch weszło no ale jakoś tego nie widac
 
My też chcemy chustować i właśnie chciałam kupić lenny lamb tą z serii moja pierwsza chusta ale w sumie to nie wiem, wolę chyba dopłacić i mieć już coś, co będę mogła używać jak bąbel trochę nabierze masy 😄 mieliśmy iść na kurs chustonoszenia bo można trochę błędów narobić i zrobić krzywdę dzidzi, jakoś te spotkania online mnie nie przekonują szczerze, No ale zobaczymy jak to będzie- dlatego na razie się wstrzymuję z kupnem chusty, chociaż kusi 😃
Tez mieliśmy miec taki kurs, w ramach szkoły rodzenia, ale nie zdążył się odbyć przez koronera. Nie mniej jednak mamy kontakt do dziewczyny, która to ogarnia. Na yt można znaleźć naprawdę dobrze zrobione kursy w tym zakresie, dlatego też najpierw popatrzyłam i pocwiczylam, a doszkole się już po porodzie razem z Kluskiem 💙
 
Właśnie wczoraj udało mi się zakupić w końcu fotelik, a dokładnie wpłacić zaliczkę na avionaut pixel [emoji846] Ale oglądałam też wózki i jestem jak narazie w rozterce między baby design husky a jedo koda. O ile o tej pierwszej firmie słyszałam to druga widziałam po raz pierwszy. Miała która z was może z nią stycznosc? Chociaż w sklepie? [emoji846]
Niestety tej drugiej marki nie znam ale moja koleżanka ma Baby Design Husky i jest bardzo zadowolona. Też myślałam nad tym wózkiem ale dla jak dla mnie to on jest lepszy dla noworodków urodzonych późną jesienią/zimą bo to taki typowo zimowy wózek ze wszystkimi akcesoriami.
Dziewczyny jak tam wasze brzuchy? U mnie koniec 35tc i mam wrażenie, że jakiś mały :( przytyłam ok 9kg i wszystko w brzuch weszło no ale jakoś tego nie widac
Ja zaczęłam dziś 34 tydzień i nie powiem, że nie mam brzucha, bo mam, ale jak ktoś pyta który miesiąc i mówię że ósmy to każdy wybałusza oczy że to już taka zaawansowana ciąża a brzuch wygląda jak na piąty/szósty miesiąc. I też przytyłam póki co tyle co Ty - 9 kilo.
 
Niestety tej drugiej marki nie znam ale moja koleżanka ma Baby Design Husky i jest bardzo zadowolona. Też myślałam nad tym wózkiem ale dla jak dla mnie to on jest lepszy dla noworodków urodzonych późną jesienią/zimą bo to taki typowo zimowy wózek ze wszystkimi akcesoriami.

Ja zaczęłam dziś 34 tydzień i nie powiem, że nie mam brzucha, bo mam, ale jak ktoś pyta który miesiąc i mówię że ósmy to każdy wybałusza oczy że to już taka zaawansowana ciąża a brzuch wygląda jak na piąty/szósty miesiąc. I też przytyłam póki co tyle co Ty - 9 kilo.
Z synem tez przytyłam 11kg i brzuch niewielki a młody 3600 g i 56cm . Zastanawiam się gdzie te dzieciątko się mieści
 
Hej :)

AsiaPelasia ma racje :) jeżeli chodzi o chusty to lepiej skonsultować to z doradca chustonoszenia, z tego co wiem już powoli niektórzy ruszają w teren.
Ja nosze w chuście już od kilku lat , mój stosik nie jest jakiś wielki , ale jest :) Są różne rodzaje chust , dla tych które nie nosiły polecam takie które mają dobrze zaznaczone boki chust czyli klasyczne pasiaki lub dwustronne:) Na początek też nie ma co wydawać mnóstwo kasy bo może wam nie do końca pod pasować noszenie a i maluszek może nie być skory do noszenia- dlaczego polecam zakup już używanej wykochanej chusty , na fb jest kilka grup bazarkowych :) Pierwsze chusty czyli noworodkowe też są inne niż dla tych większych dzieci , różnią się splotem , gramaturą , składem itd:) Na konsultacji z doradcą poznacie jak prawidłowo ułozyc malucha w chuście , doradca zawsze ma ze sobą kilka rodzajów chust długich i kółkowych , często też mozna od nich bezpośrednio zakupić tą "zmacaną ":)

Ja chustowanie polecam , nosiłam wszystkich moich starszaków :) teraz też będę nosić :) I ostrzegam można w tym się zatracić , a kto pokocha chusty na jednej nie poprzestanie :)

Dudelka ja w stosiku na początek mam zwykłego pasiaczka LF kółka i starą wykochaną Allmele :) Moj maluch bedzie klocuszkiem więc szybko przejdziemy na większe gramatury :) a tu mamy już większe pole do popisu :)
 
Niestety tej drugiej marki nie znam ale moja koleżanka ma Baby Design Husky i jest bardzo zadowolona. Też myślałam nad tym wózkiem ale dla jak dla mnie to on jest lepszy dla noworodków urodzonych późną jesienią/zimą bo to taki typowo zimowy wózek ze wszystkimi akcesoriami.

Ja zaczęłam dziś 34 tydzień i nie powiem, że nie mam brzucha, bo mam, ale jak ktoś pyta który miesiąc i mówię że ósmy to każdy wybałusza oczy że to już taka zaawansowana ciąża a brzuch wygląda jak na piąty/szósty miesiąc. I też przytyłam póki co tyle co Ty - 9 kilo.
U mnie też nie wierzą ze 32 tydzień. Chociaż przytyłam 12 kg już. W sumie to gdyby nie te placki i lody to pewnie nie przytylabym tyle. Ale. Nie jadlam przed ciąża słodkiego prawie w ogóle. Wizdomo jakieś tam urodziny imieniny to tak. Cieszmy się z tego że prawie nic nie widać no i obyśmy nie podwoiły naszej wagi na ostatniej prostej 🤣
 
reklama
U mnie tak
 

Załączniki

  • 20200511_170230.jpg
    20200511_170230.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 118
Do góry