reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Najlepiej iść po skończonym 6tyg bo wtedy już może być serduszko. U mnie w 6+1 serduszka nie było ale w 6+3juz ładnie bilo. I przed wizytą robiłam bete, tsh bo lubi w ciąży skakać, progesteron, glukoza :)
Ok Aniu to ja tez tak zrobię 😊 dziękuje za pomoc
 
reklama
Katerinko dziękuje za słowa otuchy. Luteinę podjęzykowo biorę właśnie tak jak napisałaś... z objawów ciążowych to jedynie wech zaostrzony i piersi po boku kłują...
A czy takie bóle i ciągniecie podbrzusza to normalka? I czy to badanie Beta HCG robić dalej? Jak uważasz?

Ciągnięcie podbrzusza to normalka tym się nie martw,Betę możesz zrobić, będziesz pewna że prawidłowo przyrasta.
 
Witam. Czy test ciążowy z moczu wykonany 33od współżycia są wiarygodne. Miesiączka była w terminie i test też wykonałam w ten dzień. Teraz następna powinna być za około 8 dni. Ogólnie wykonałam chyba 10 testów 1.2.3. I 33 dni po stosunku testy wszystkie negatywne są wiarygodne.
 
Witam. Czy test ciążowy z moczu wykonany 33od współżycia są wiarygodne. Miesiączka była w terminie i test też wykonałam w ten dzień. Teraz następna powinna być za około 8 dni. Ogólnie wykonałam chyba 10 testów 1.2.3. I 33 dni po stosunku testy wszystkie negatywne są wiarygodne.
Nie bardzo rozumiem , test wykonałas w dniu @ ,był negatywny i okres przyszedł ,więc uważam że tak ,wiarygodne
 
Ja miałam pierwsze objawy ciąży jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki. I to podobne do twoich :) Bolały mnie sutki, co jakiś czas kuł jajnik I częściej chodziłam do toalety.
 
Witajcie dawno mnie nie było tutaj ale w końcu się udało

W zeszłym roku 22 kwietnia zaszłam w ciążę 16 styczniu 2020 urodziłam zdrowego silnego synka który właśnie spii koło mnie w łóżeczku jestem zakochana w nim po uszy Serduszko moje nazywa się Adaśko a w domu była już Ewka która w tym roku kończyła 9 lat jestem najszczęśliwsza osoba na świecie
 
Witam. Staram się o drugie dziecko. W styczniu miałam zabieg lyzeczkowania ,ponieważ miałam puste jajo plodowe. Cykle wróciły,,ale 35 a teraz 33 dniowe. Lekarz dał zielone światło aby się starać. W marcu i kwietniu się nie udało. W aktualnym cyklu widziałam na usg ,że rośnie pęcherzyk, robiłam test Lh i byl pozytywny. Dzialalismy w dni płodne i teraz czekam. Bardzo chce być w ciąży i wypatruje u siebie czy może coś zaczyna się dziać. W pierwszej ciąży zanim zrobiłam test nic nie zwróciło szczególnie mojej uwagi, wszystkie oznaki przyszły już po teście. A teraz od czwartego dnia po owulacji czuje mówienie w piersiach. Takie jakie miałam będąc w ciąży. A we wszystkich cyklach w których nie staraliśmy się o dziecko nie odczuwałam swoich piersi w żaden sposób. Czy to może być fasolka???
 
Witam. Staram się o drugie dziecko. W styczniu miałam zabieg lyzeczkowania ,ponieważ miałam puste jajo plodowe. Cykle wróciły,,ale 35 a teraz 33 dniowe. Lekarz dał zielone światło aby się starać. W marcu i kwietniu się nie udało. W aktualnym cyklu widziałam na usg ,że rośnie pęcherzyk, robiłam test Lh i byl pozytywny. Dzialalismy w dni płodne i teraz czekam. Bardzo chce być w ciąży i wypatruje u siebie czy może coś zaczyna się dziać. W pierwszej ciąży zanim zrobiłam test nic nie zwróciło szczególnie mojej uwagi, wyszystkie oznaki przyszły już po teście. A teraz od czwartego dnia po owulacji czuje mówienie w piersiach. Takie jakie miałam będąc w ciąży. A we wszystkich cyklach w których nie staraliśmy się o dziecko nie odczuwałam swoich piersi w żaden sposób. Czy to może być fasolka???
Może i może nie. Gdy bardzo chcemy to wyszukujemy objawów. Ja tez wyszukiwałam.... a potem rozczarowanie.... a kiedy termin @ ?
 
reklama
Do góry