reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, czy któraś z Was używała może wózka Bebetto Torino?? Wiem,że kiedyś pisalyscie na temat wózków i robilam wtedy screeny ale je straciłam;( dziewczyna wystawiła na sprzedaż w dobrej cenie i prawie nowy i tak myślę..
A to nie jest tylko spacerowka?
Ja mialam Bebetto Murano i poza faktem, że spacerowka składa się z dwóch części więc nie ma mowy o składaniu jedna reka i wózek zajmuje dość dużo miejsca w bagażniku to ogólnie wg mnie wózek jest naprawdę spoko. Ma dobrą cenę, mnóstwo bajerów typu wywietrzniki, siateczki, wentylacje i gondola jest bardzo duża.
 
reklama
No wlasnie wózek 2 w 1. Czytałam tez opinie w Internecie i jedyny minus,że wózek zajmuje duzo miejsca w bagażniku i nie należy do najlzejszych ale za to jest bardzo stabilny.
Tak, my mamy mazdę 6 kombi i zajmowal większość bagażnika, więc naprawdę bardzo dużo miejsca. No i to składanie też średnio wygodne. Ale jeśli planujesz wiecej używać stacjonarnie, a nie wozić to mogę z czystym sercem polecić, bo wózek u nas po półtora roku użytkowania byl praktycznie jak nowy. Aha i można dokupić adaptery i montować na nim nosidełko maxi cosi.
 
Dziękuję;) chyba się umówimy na oglądanie. Co prawda chcielismy pojechać po wózek dopiero jakoś w sierpniu, ale ta dziewczyna wystawiła ten wozek w cenie 1250 do negocjacji, do tego został kupiony w październiku, gondola używana pol roku A spacerówka nowa, nie używana jeszcze. Na zdjęciach się bardzo ładnie prezentuje i jest z tym mega pakietem czyli parasolki, uchyt na kubek itd.. leci nam dopiero 22tc ale myślę,że to dobra okazja..
Myślę, że na pewno warto oglądnąć. Ja wózek kupilam w dniu połówkowych [emoji4]
 
Pojutrzejszym [emoji16]
Dobrze, jeszcze piorę, prasuje, żeby nic nie zostawiać. No i od rana przygotowuje Lile na to, że mnie nie będzie. Jakoś wogole tego nie czuję...
Ale testu na corone nie polecam. Okropnie nieprzyjemna sprawa. Bleeehhh
Oj tak. Choc ja mialam 2 razy. Raz przrz nos-masakra, raz z gardla i ok
 
reklama
Do góry