reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu

Jusada

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2019
Postów
49
Dziewczyny proszę o radę !!! 15 kwietnia odbył się stosunek z chłopakiem mielismy zabezpieczenie lecz przed włożył ma chwile była to owulacja 29 dostałam nirmLnie okres od tamtego czasu nie odbyłam stosunku ale dziś jest 34 dzień cyklu miesiączkuje 30-32 dni czy te dwa dni to powodu do niepokoju piersi mam większe i mnie bolą czy możliwa jest ciąża ??
 
reklama
Brałam w tym miesiącu antybiotyk oraz leki na żołądek nie wiem może to tez ma wpływ
Na pewno. Tez brałam leki na żołądek controlog40 i wiele innych i mój cykl trwal prawie 50 dni przy cyklach 30paru dniowych. To silne leki na żołądek tak działają(miałam wrzody,zapalenie i bakterie) . Nie martw się, był okres to i będzie następny😁😉
 
reklama
reklama
Do góry