reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

😊 Dziękuję za pocieszenie 😘 Naprawdę, pomagacie mi bardzo 😘😘😘

Od tego tu wszystkie jesteśmy 😁 żeby się wspierać i dawać pozytywnego kopa 😉 widzisz ile dziewczyn tylko z tego forum to przechodziło i każda dała radę więc to tylko panika Cię blokuję co jest zupełnie normalne i zdrowe 😉 dla mnie byky najgorsze 2, a potem to już pikuś, wdech, bezdech i jazda 😘 i każdy jeden rozmasowywałam tym wacikiem nasączonym spirytusem (można gotowe w aptece kupić) żeby się ładnie rozchodziło 😘
 
reklama
Dziewczyny moje kochane [emoji76]
Chwile się zbierałam żeby to wam napisać
Kilka dni temu zobaczyłam bladą drugą kreseczkę na kilku różnych testach ciążowych..
Cierpliwie poczekałam do dzisiaj bo miał się pojawić planowany okres który całe szczęście nie przyszedł [emoji846]
Poszłam więc zrobić betę która potwierdziła wczesną ciąże i
Jestem w ciąży !!!Jestem w szoku :D
To prawdziwy cud! Przez tyle lat naturalnie ani razu nie zaszłam lekarze nie dawali żadnych szans
Tylko in Vitro mówili
Ale spokojnie Wiem teraz muszę cierpliwe czekać i sprawdzić betę za kilka dni
Dam znać czy poszła w górę [emoji8]
Niech się rozwija prawidłowo o to proszę![emoji120]
Będzie to spełnienie marzeń [emoji173]
Proszę trzymajcie kciuki mocno!!! [emoji110][emoji110][emoji110]
Gratki!!!!!

EDIT: o kurcze to ty jesteś ta od znachora???????
Ale jaja zaczarował jednak!!!! [emoji382][emoji3457][emoji3455][emoji326][emoji326][emoji326]
 
Mówię Ci, że pojedziemy razem.
Serio.
Moge się kopsnąć. Ty masz jajowody jeszcze, to u Ciebie szanse są. A mi może pomoże na flaki i endomende😉
Jakby co wal na priv💓
Ja też mam endometriozę..
Jak to lekarze mówią ciężki przypadek
Jestem po 2 operacjach na ta chwile
Mówił że nie wie jak to będzie w przypadku endometriozy ale jak widać ciąża jest i tylko to mnie interesuje 🙂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja miałam menopur i gonapeptyl i nigdy nie czułam żeby śmierdział jakiś zastrzyk ? Co prawda nie miała zwyczaju ich wąchać przed wstrzyknięciem ale mnie żadne nie szczypały tylko moment ukłucia jest nieprzyjemny zwłaszcza jak się trafi na jakiś zrost ale przy pierwszej procedurze raczej nie ma zrostów 😉 nie martw się niczym. Dla mnie in vitro było „ lajtowe” fizycznie. Mogłabym to znosić co miesiąc. Gorzej z psychika po porażce ... tego nie da się znosić co miesiąc
Z tymi zastrzykami na pewno łatwiej niż z porażkami, ale porażka co miesiąc to też da się przeżyć (miałam nieudane transfery: wrzesień, październik, listopad i grudzień 2019). Wszystko da się przeżyć. I na pewno każde podniesienie się po porażce dodaje dużo siły. I takie potem z nas siłaczki 💪😊
 
Do góry