reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam menopur i gonapeptyl i nigdy nie czułam żeby śmierdział jakiś zastrzyk ? Co prawda nie miała zwyczaju ich wąchać przed wstrzyknięciem ale mnie żadne nie szczypały tylko moment ukłucia jest nieprzyjemny zwłaszcza jak się trafi na jakiś zrost ale przy pierwszej procedurze raczej nie ma zrostów 😉 nie martw się niczym. Dla mnie in vitro było „ lajtowe” fizycznie. Mogłabym to znosić co miesiąc. Gorzej z psychika po porażce ... tego nie da się znosić co miesiąc

Rozumiem... Mam nadzieję że wszystko bedzie ok i ze uda mi się.. Dziękuję 😘
 
reklama
Nie odpowiedziałaś mi, najpierw mu zdjęcie wysłałaś czy jak to załatwiłaś? Ja serio pytam teraz
Dostałam numer od znajomej która była i zaszła
Miałam ten numer ponad 2 lata zanim się zdecydowałam zadzwonić
Zadzwoniliśmy,powiedzieliśmy ze mamy problem z ciąża
Poprosił o przesłanie zdjęcia po czym po chwili oddzwonił i powiedział w czym jest problem
Powiedział żeby zadzwonić za kilka dni bo zajęty bardzo jest
I tak dzwoniliśmy aż udało się umówić i pojechaliśmy na następny dzień i tyle 👍
Do niego trzeba jechać chyba z partnerem
Sprawdzi was razem
Bo przecież zależy jaki jest problem,przecież każda z nas jest inna
Jak jest problem z nasieniem to niby tez potrafi pomoc
Nie przyjmuje wiele osób na dzień więc wycieczki z koleżankami raczej nie wchodzę w gre ale zreszta nie wiem musiałabyś go zapytać 🤷‍♀️
 
Ostatnia edycja:
To u mnie to samo😒😒😒4 stopień... Tylko ja już musiałam usunąć jajowody😒😒😒
Też mam masakrę tam. Mi trochę pomogła akupunktura, więc może i on coś by zdziałał🤔
Musiałabyś sprawdzić na własnej skórze 👍
Sama jestem ciekawa czy któraś z was po mnie w ciąże by zaszła 🤔
Jeżeli tak to byłabym wtedy pewna że to dzięki niemu
 
Dostałam numer od znajomej która była i zaszła
Miałam ten numer ponad 2 lata zanim się zdecydowałam zadzwonić
Zadzwoniliśmy,powiedzieliśmy ze mamy problem z ciąża
Poprosił o przesłanie zdjęcia po czym po chwili oddzwonił i powiedział w czym jest problem
Powiedział żeby zadzwonić za kilka dni bo zajęty bardzo jest
I tak dzwoniliśmy aż udało się umówić i pojechaliśmy na następny dzień i tyle 👍
Do niego trzeba jechać chyba z partnerem
Sprawdzi was razem
Bo przecież zależy jaki jest problem,przecież każda z nas jest inna
Jak jest problem z nasieniem to niby tez potrafi pomoc
Nie przyjmuje wiele osób na dzień więc wycieczki z koleżankami raczej nie wchodzę w gre ale zreszta nie wiem musiałabyś go zapytać 🤷‍♀️
Niesamowite
 
Musiałabyś sprawdzić na własnej skórze 👍
Sama jestem ciekawa czy któraś z was po mnie w ciąże by zaszła 🤔
Jeżeli tak to byłabym wtedy pewna że to dzięniemu
Coś może jest w tym odblokowaniu w sensie ze poczynilas krok i twoja głowa zasiala nadzieje ze się uda itp ciul wie jak to mówi Ferdek Kiepski"sa na tym swiecie rzeczy ktore sie fizjologom nie snily"
 
Naprawdę bardzo to jest dla mnie ważne taka podkrepa... Zupełnie inaczej sie pisze z kimś kto ma o tym pojęcie 😘😘😘 Kuie sobie takie waciki.. Jeszcze raz dziękuję Wam! ❤

Ty gluptasie się odetnij z tym dziękowaniem tylko jak coś to pisz co Ci ślina na język przyniesie albo jakie ciekawe pomysły miałaś żeby nie paść przy zastrzyku 🤪

Ja potrafiłam wciągać brzuch jak już miałam igłę wbitą i mój na mnie psioczyl że co ja robię 😂 także spokojnie, będziesz miała co wspominać na stare lata 🤪
 
reklama
Do góry