reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też mam endometriozę..
Jak to lekarze mówią ciężki przypadek
Jestem po 2 operacjach na ta chwile
Mówił że nie wie jak to będzie przypadku endometriozy ale jak widać ciąża jest i tylko to mnie interesuje 🙂
Nie odpowiedziałaś mi, najpierw mu zdjęcie wysłałaś czy jak to załatwiłaś? Ja serio pytam teraz
 
Ja też mam endometriozę..
Jak to lekarze mówią ciężki przypadek
Jestem po 2 operacjach na ta chwile
Mówił że nie wie jak to będzie przypadku endometriozy ale jak widać ciąża jest i tylko to mnie interesuje 🙂
To u mnie to samo😒😒😒4 stopień... Tylko ja już musiałam usunąć jajowody😒😒😒
Też mam masakrę tam. Mi trochę pomogła akupunktura, więc może i on coś by zdziałał🤔
 
Zobacz @klaudiaanita jakie teraz poruszenie na forum ;) jednak nie jest tak,że jak się mowi, że nie wierzy się w takie sprawy to potem przy CUDZIE przechodzi się obok tego obojętnie. Zaczynają myśli krążyć, czemu by nie spróbować? ;)
Tia.
Masz rację.
Ale i tak się boję o moje stare kości 🤣🤣🤣
 
@klaudiaanita myszeczko tak czulam nawet mi sie to snilo :* dlatego pytalam jak sie czujesz. .... Jak bedziesz do niego jechac jade z toba bede stala na 7 :p .....za jakis czas priva ci wysle
O kurczę to jak to się Tobie śniło to musi być dobrze 🙂 ✊
W piątek wyjeżdżam do rodziców na Warmię ⛵
Dawno mnie tam nie było,cieszę się bardzo
W niedziele komunie mam to i do kościoła pójdę i pomodlę się 🙏😜
Oki jak coś to pisz 😘
 
reklama
Od tego tu wszystkie jesteśmy 😁 żeby się wspierać i dawać pozytywnego kopa 😉 widzisz ile dziewczyn tylko z tego forum to przechodziło i każda dała radę więc to tylko panika Cię blokuję co jest zupełnie normalne i zdrowe 😉 dla mnie byky najgorsze 2, a potem to już pikuś, wdech, bezdech i jazda 😘 i każdy jeden rozmasowywałam tym wacikiem nasączonym spirytusem (można gotowe w aptece kupić) żeby się ładnie rozchodziło 😘

Naprawdę bardzo to jest dla mnie ważne taka podkrepa... Zupełnie inaczej sie pisze z kimś kto ma o tym pojęcie 😘😘😘 Kuie sobie takie waciki.. Jeszcze raz dziękuję Wam! ❤️
 
Do góry