reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczynki, ja jeszcze nie pakowałam torbę 🙈 prawie wszystko mam z wyprawki, kilka rzeczy tylko brakuje, ale walizka nadal leży w garderobie i czeka na mnie 😅syndrom „wicia gniazda” mam, ale to raczej dotyczy jakiegoś sprzątania w domu, przygotowania i organizacji pokoju i t.d., ponieważ mieliśmy przeprowadzkę do nowego mieszkania 2 miesiące temu.

Muszę jeszcze rzeczy dla Maluszka poprasować 🙈 no i w końcu tą torbę spakować, bo już zostało mi niedługo (35+4) 🙈
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, czy Wy już kupowałyście kocyki/otulacze do fotelika samochodowego?
Moja położna środowiskowa powiedziała, że warto je kupić, ponieważ nie można zapinać pasów jeżeli dziecko będzie ubrane w kurtkę i t.d., ono ma być zapięte w kaftaniku na przykład, a my już przewijamy kocykiem z fotelika żeby mu ciepło było.
Teraz oglądam opcje na lato - taki wafelek, i coś cieplejszego na jesień - bawełna + plusz.

Czy Wy mogłybyście coś polecić z tych kocyków do fotelika?
 
Hej dziewczyny, ja cały czas w szpitalu, wczoraj nawet myślałam że urodzę, bo znów skurcze mi się pisały, ale ostatecznie na razie cisza... Po prostu teraz przez parę dni będę obserwowana i zobaczymy. Najchętniej to by mnie przetrzymali do skończonego 34 tygodnia. Wg mnie dziś mam 32+5,ale szpital niby mówi że 31 tydzień, jak się jednej położnej zapytalam czemu tak, to powiedziała, że oni patrzą też coś tam z usg, bo ja bardzo rozwalone cykle miałam to nie ma co liczyć daty ostatniej miesiączki.
No zobaczymy jak to będzie.
Przez dwa dni musiałam tylko w łóżku leżeć, nawet do basenika się załatwiać (jest nas 7 na sali), a dziś już dostałam pozwolenie na wychodzenie do toalety :)
To tak na szybko, jak coś się będzie działo, to dam znać :)
 
No wlansie zielona pietruszka do koktajli , pij duzo , i przejdzie jak nie teraz to po porodzie 😃a jeszcze mi sie przypomniało , ze moja koleżanka była taka spuchnięta i po porodzie jej zostało to lekarz kazał jeść duzo bananów 🤔ale w sumie nigdy nie słyszałam żeby banany pomagały na to muszę cos poczytać o tym .
Banany bo mają dużo potasu. Jem jem. Dzisiaj już o niebo lepiej ale nadal walczę o hydrobalans. Ilości wlewane nie równają się ilości wydalanych, ale przestałam chodzić jak połamana babcia w nocy więc kilka dni jeszcze to pewnie potrwa💁‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ja cały czas w szpitalu, wczoraj nawet myślałam że urodzę, bo znów skurcze mi się pisały, ale ostatecznie na razie cisza... Po prostu teraz przez parę dni będę obserwowana i zobaczymy. Najchętniej to by mnie przetrzymali do skończonego 34 tygodnia. Wg mnie dziś mam 32+5,ale szpital niby mówi że 31 tydzień, jak się jednej położnej zapytalam czemu tak, to powiedziała, że oni patrzą też coś tam z usg, bo ja bardzo rozwalone cykle miałam to nie ma co liczyć daty ostatniej miesiączki.
No zobaczymy jak to będzie.
Przez dwa dni musiałam tylko w łóżku leżeć, nawet do basenika się załatwiać (jest nas 7 na sali), a dziś już dostałam pozwolenie na wychodzenie do toalety :)
To tak na szybko, jak coś się będzie działo, to dam znać :)
Jesteś bardzo dzielna :) trzymaj się tam! 💪💪💪
 
Dziewczyny, czy Wy już kupowałyście kocyki/otulacze do fotelika samochodowego?
Moja położna środowiskowa powiedziała, że warto je kupić, ponieważ nie można zapinać pasów jeżeli dziecko będzie ubrane w kurtkę i t.d., ono ma być zapięte w kaftaniku na przykład, a my już przewijamy kocykiem z fotelika żeby mu ciepło było.
Teraz oglądam opcje na lato - taki wafelek, i coś cieplejszego na jesień - bawełna + plusz.

Czy Wy mogłybyście coś polecić z tych kocyków do fotelika?
Nie wiem jak wyglądają otulacze i kocyki do fotelika mają jakiś inny kształt? . Jeśli chodzi Ci o normalne to na lato mogę polecić
Memi azurkowy z bambusa
Jamiks super jest i tańszy niż Memi
Mam też z texpolu fajną taka wieeelki pieluszkowy otulacz z bamboo-line no i z bolo otulacz taki w listki - mega w dotyku. Na chłodniejsze dni mam kocyki utkane przez mamę no i kołderkę w mniejszym rozmiarze.
 
Dziewczynki, ja jeszcze nie pakowałam torbę 🙈 prawie wszystko mam z wyprawki, kilka rzeczy tylko brakuje, ale walizka nadal leży w garderobie i czeka na mnie 😅syndrom „wicia gniazda” mam, ale to raczej dotyczy jakiegoś sprzątania w domu, przygotowania i organizacji pokoju i t.d., ponieważ mieliśmy przeprowadzkę do nowego mieszkania 2 miesiące temu.

Muszę jeszcze rzeczy dla Maluszka poprasować 🙈 no i w końcu tą torbę spakować, bo już zostało mi niedługo (35+4) 🙈
Ja jeszcze nie mam się w co spakować ale już poprawne poprasowane. Muszę kupić jeszcze laltator i walizkę. Tegesy do szpitala uszykowane na półce w szafie.
Jeszcze trochę...
 
reklama
Hej dziewczyny, ja cały czas w szpitalu, wczoraj nawet myślałam że urodzę, bo znów skurcze mi się pisały, ale ostatecznie na razie cisza... Po prostu teraz przez parę dni będę obserwowana i zobaczymy. Najchętniej to by mnie przetrzymali do skończonego 34 tygodnia. Wg mnie dziś mam 32+5,ale szpital niby mówi że 31 tydzień, jak się jednej położnej zapytalam czemu tak, to powiedziała, że oni patrzą też coś tam z usg, bo ja bardzo rozwalone cykle miałam to nie ma co liczyć daty ostatniej miesiączki.
No zobaczymy jak to będzie.
Przez dwa dni musiałam tylko w łóżku leżeć, nawet do basenika się załatwiać (jest nas 7 na sali), a dziś już dostałam pozwolenie na wychodzenie do toalety :)
To tak na szybko, jak coś się będzie działo, to dam znać :)
Super sobie radzisz. Czyli jest lepiej! Bardzo mnie to cieszy 😘 jesteś super kobietą, dasz radę. Ściskam i pozdrawiam!
 
Do góry