reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Spokojnie, stężenie hormonu może być jeszcze za małe na test ;) powtórz w niedzielę lub nawet później ;) chyba że masz możliwość zrobienia dzisiaj bety :)
Ostatni 33, ogólnie między 30-34dni.. [emoji19] może jeszcze jest nadzieja chociaż wątpię ze kiedykolwiek ujrzę druga kreskę [emoji45]
 
Spokojnie... mówiłam by dziś się jeszcze mnie załamywać. Masz jeszcze 4-5 dni do terminu @ [emoji4] Głowa do góry i powtórz jutro lub w niedzielę rano [emoji4] mocno trzymam kciuki [emoji4]
No i zrobiłam, 29dc...
Nawet cienia cieni cienia nie ma nie widać i chyba już nie będzie widać.. [emoji20]
 
Dziewczyny! W poniedziałek progesteron 12,89 beta 0. Czy jeżeli powtórzę progesteron i wynik będzie mniejszy to znaczy, ze @ niedługo nadejdzie. Jest sens powtarzać to badanie? Betę powtórzę dziś dla pewności jak dzis wyjdzie 0 to juz na milion procent dupa.
 
reklama
Ja nigdu nie robilam progesteronu Ale dziewczyny które robiły przed @ i były w ciąży miały na poziomie ok 30. Nie znam się za bardzo na tym. A ile masz jeszcze do @?
Dziewczyny! W poniedziałek progesteron 12,89 beta 0. Czy jeżeli powtórzę progesteron i wynik będzie mniejszy to znaczy, ze @ niedługo nadejdzie. Jest sens powtarzać to badanie? Betę powtórzę dziś dla pewności jak dzis wyjdzie 0 to juz na milion procent dupa.
 
Do góry