reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
A ja dalej czekam na okres, już 39 'dzień cyklu', ale po poronieniu mogło się wszystko rozjechać. Chętnie bym jak najszybciej zrobiła to hsg. W lipcu chciałabym odwiedzić porządnego ginekologa od trudnych przypadków a taki jest w gamecie w Gdyni tylko terminy są odległe, więc już bym musiała dzwonić i się umawiać.
Oj...:/ mi przyszła @ po 30 dniach od zabiegu (przy cyklach wtedy 28dn.) Moje cykle teraz są 26dn. poprzestawiało się :/

Jestem ciekawa jaki będzie następny krok mojego gina. Hsg już było, raz pregnyl już był podany... Jeśli znowu się nie uda, ciekawe jak dalej poprowadzi. Kurczę a chciałabym zrobić sama z siebie badanie czystości pochwy, muszę powiedzieć ginowi na wizycie
 
Oj...:/ mi przyszła @ po 30 dniach od zabiegu (przy cyklach wtedy 28dn.) Moje cykle teraz są 26dn. poprzestawiało się :/

Jestem ciekawa jaki będzie następny krok mojego gina. Hsg już było, raz pregnyl już był podany... Jeśli znowu się nie uda, ciekawe jak dalej poprowadzi. Kurczę a chciałabym zrobić sama z siebie badanie czystości pochwy, muszę powiedzieć ginowi na wizycie
Zwykle miałam cykle tak 32 dniowe średnio, więc miałam nadzieję, że po poronieniu tak też w tych dniach przyjdzie. Na okres nie mam żadnych objawów, czasami brzuch poboli. Może zrobiła się jakaś torbiel czy coś. A już nie chce chodzić do tych pseudo ginekologów u mnie w mieście. Poczekam sobie na razie. Jeszcze po miesiączce mam zrobić toksoplazmoze i cytomegalie. Dzisiaj mam teleporade odnośnie mojego problemu z kręgosłupem to przy okazji zapytam czy mi wystawi skierowanie na badania z krwi typu homocysteina, kwas foliowy itp...
 
Dziewczyny, wiem ze już nieraz ten temat był poruszany, ale zawsze mi z głowy wyleci. Powiedzcie jakie badania (immunologiczne) mogłabym jeszcze zrobić. Tym bardziej, ze u mnie występuje (niepłodność wtórna). Hormonalne już miałam, dodatkowo myśle o homocysteinie, b12, kwasie foliowym. Genetyczne to swoją droga (bo jednak to są dość kosztowne badania)
 
Zwykle miałam cykle tak 32 dniowe średnio, więc miałam nadzieję, że po poronieniu tak też w tych dniach przyjdzie. Na okres nie mam żadnych objawów, czasami brzuch poboli. Może zrobiła się jakaś torbiel czy coś. A już nie chce chodzić do tych pseudo ginekologów u mnie w mieście. Poczekam sobie na razie. Jeszcze po miesiączce mam zrobić toksoplazmoze i cytomegalie. Dzisiaj mam teleporade odnośnie mojego problemu z kręgosłupem to przy okazji zapytam czy mi wystawi skierowanie na badania z krwi typu homocysteina, kwas foliowy itp...
Ooo właśnie, tez myśle o tych badaniach :)
 
Czy te wszystkie badania Gosiu co robiłaś to tylko po poronieniu najlepiej zrobić ? Bo myślałam tez o jakiś badaniach na przeciwciała plemnikowe, nieraz po stosunku czuje uczucie swędzenia
 
Czy te wszystkie badania Gosiu co robiłaś to tylko po poronieniu najlepiej zrobić ? Bo myślałam tez o jakiś badaniach na przeciwciała plemnikowe, nieraz po stosunku czuje uczucie swędzenia
Nie tylko po poronieniu, może być też niepłodność immunologiczna i też robi się te badania. :) przeciwciała przeciw plemnikowe warto wykonać! Je się robi z tego co pamiętam w drugiej połowie cyklu, po owulacji.
 
reklama
Do góry