reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
U mnie z brzuchem to bardziej wzdęcia i zaparcia, które swoją drogą bywają tak upierdliwe... jednego dna wyglądam jakbym była w 5 miesiącu ciąży a po 2 dniach płaska jak deska 😳🙄.. już bym chciała mieć widoczną mała kulkę.
Myślałam , że tylko ja mam ten problem. Nie mam żadnych mdłości, nie wymiotuje. Ale walczę z zaparciami od jakiegoś tygodnia i czuję się taka brzydka przez to 😔 Brzuch mam też wzdęty i czasem sobie myślę, że wolałabym te mdłości 😞
 
U mnie kiepsko. Zarodek się pojawił, ale odpowiada 6 tygodniowi, czyli aż 3 tygodnie różnicy. Dal skierowanie do szpitala.. Dziewczyny, jutro mam wizytę u innego. Przełożyć na piątek żeby było wszystko wiadomo czy poszłybyscie jutro? Beta z 15500 na 17500 więc przyrost mały..
Będę trzymać kciuki. A lekarz mówił coś więcej? Było serduszko?
 
Nie nadążam za wami [emoji85] jak już siadam żeby nadrobić to mam parędziesiąt stron!

KasiaKar dopisz mnie prosze:
Kundlica, 29 lat, podkarpackie, poronienie we wrześniu 2019, data porodu 18.01.2021

Fajnie by było gdyby nam się udało jakoś jeszcze usystematyzować w tabelce dIwn ciąży np na jakiś konkretny dzień, żeby każda mogła się porównać do której ma najbliżej [emoji847]

Laski, a jakie macie ciśnienie? Ja jestem z tych książkowych, czyli 120/75/75 a aktualnie dziś się czułam jak worek, zmierzylam i 98/50/71 [emoji55] aż się wystraszyłam, ale wyczytałam, że w ciąży spada o 10, a że pogoda dziś taka a nie inna (u mnie właśnie burza) to chyba adekwatne jest [emoji2368]
 
Nie mogę nadążyć za wpisami aż ciężko do każdego się ustosunkować. Ktoś pytał o detektor to ja też mam Angel SoundsMini w poprzedniej ciąży nie raz podnosił mnie na duchu ale wiadomo nie używałam codziennie tylko w razie potrzeby.

Co do wpisu na listę to Inkaby- 30 lat, 3 ciąża termin na 21.01.2021

Było też pytanie o ruchy to w obu ciazach około 18-19tc były pierwsze smyranka, które mogłam śmiało stwierdzić, że to to :)
 
Nie nadążam za wami [emoji85] jak już siadam żeby nadrobić to mam parędziesiąt stron!

KasiaKar dopisz mnie prosze:
Kundlica, 29 lat, podkarpackie, poronienie we wrześniu 2019, data porodu 18.01.2021

Fajnie by było gdyby nam się udało jakoś jeszcze usystematyzować w tabelce dIwn ciąży np na jakiś konkretny dzień, żeby każda mogła się porównać do której ma najbliżej [emoji847]

Laski, a jakie macie ciśnienie? Ja jestem z tych książkowych, czyli 120/75/75 a aktualnie dziś się czułam jak worek, zmierzylam i 98/50/71 [emoji55] aż się wystraszyłam, ale wyczytałam, że w ciąży spada o 10, a że pogoda dziś taka a nie inna (u mnie właśnie burza) to chyba adekwatne jest [emoji2368]
Mi też spada ciśnienie, właśnie zwłaszcza wtedy kiedy pogoda się zmienia :)
 
reklama
Ja tez po wizycie. Jestem zalamana.
Ciaza nie rosnie. Nie widzi serduszka. Nic. Ogolnie pecherzyk duzo wiekszy niz tydzien temu.

Kazal odstawic leki i czekac. Jak to powiedzial dac naturze dzialac. Jesli obumarl plod to samo plamienie przyjdzie.
No i powiedzial ze moze akurat cos z tego jeszcze sie wykluje.

W dupie mam takie podejscie.
Zadzwonilam do znajomej. Jutro ma mnie umowic do lekarza co w zeszlym tygodniu widzial serduszko.
 
Do góry