reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny a boli was jak sie rusza dzieciaczek? bo mnie czasem tak kopnie że az nie przyjemnie a to dopiero 27 tydzień. Myślicie może ze to temu że jest duże ?
 
reklama
Może nie tyle boli co bywa nieprzyjemne, zwłaszcza jak mocniej i regularnie kopie albo trafi w pęcherz 😜 Chociaż im bliżej końca ciąży tym dziecko ma mniej miejsca i możliwe, że te szturchnięcia mogą już potem boleć.
Z drugiej strony cieszę się z tej aktywności, jak jest dłuższa cisza to zaczynam sie martwić czy wszystko w porządku, a jak tak rozpycha się to chociaz jestem spokojniejsza.
 
mój młody w 25+6 ważył 826g, też mniejszy niż srednia ale i tak dla mnie to już duży chłop, w miesiąc prawie podwoił wagę :)
No pięknie! :) u nas w ciągu tygodnia urosła 150g
O to ja mam tak samo

Tak malutka ale i w sam raz😀ja za tydzień idę to wam napiszę.
A ułożenie ,mówił już coś lekarz o tym czy jeszcze sie nie obraca w tych tygodniach na stałe do porodu?
Moja leży nóżkami w dół, lekarz mówił że to lepiej by było, gdyby już główka była na dole. Co mnie zdziwiło, bo myślałam, że dopiero później ułożenie ma znaczenie. W każdym razie zaraz stwierdził, że w sumie w moim przypadku to bez dużego znaczenia, bo będę miała i tak CC.
 
reklama
Hej :)
U mnie też cukrzyca wyszła i od jutra insulina :(
Aż się boję pomiarów Małego bo pewnie już poza siatką centylową ;)
Moja Ginka mówiła, że w 28tc najlepiej gdyby był już ułożony główkowo, ze względu na wielkość chociażby bo później już będzie ciężko się obrócić ale nie takie rzeczy widziała i czasem dzieci nawet chwile przed porodem robią fikołka ;)
Przytyłam 8kg więc w porównaniu do poprzednich ciąż jest super ;) Brzuch też zupełnie inny niż zawsze i raczej to w większości w nim lokują się dodatkowe kilogramy ;)
 
Do góry