reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, jeśli pozwolicie to dołączę, bo obserwuję wasze zmagania i zwycięstwa od kilku dni, a że staramy się z mężem o dzidzie już rok to chyba potrzebuje psychicznego wsparcia od kobiet, które mają podobną sytuację ☺️wszystkim, które na dniach dojrzały drugą kreskę na teście lub betę powyżej 5 to gratuluję! I cieszę się razem z wami 🥰
 
reklama
Cześć dziewczyny, jeśli pozwolicie to dołączę, bo obserwuję wasze zmagania i zwycięstwa od kilku dni, a że staramy się z mężem o dzidzie już rok to chyba potrzebuje psychicznego wsparcia od kobiet, które mają podobną sytuację ☺️wszystkim, które na dniach dojrzały drugą kreskę na teście lub betę powyżej 5 to gratuluję! I cieszę się razem z wami 🥰
Witaj! 🥰

Dziewczyny czy wy też po odstawieniu anty lub nie po odstawieniu przytylyscie? Najgorzej ten brzuch. Przy pcos wiem, że się zdarza
 
Witaj! 🥰

Dziewczyny czy wy też po odstawieniu anty lub nie po odstawieniu przytylyscie? Najgorzej ten brzuch. Przy pcos wiem, że się zdarza
Ja po odstawieniu anty schudłam prawie 10 kg bez diety i ćwiczeń :) Te 10 kg to mi przybyło właśnie przez ostatnie lata brania anty, z powietrza.
 
Witaj! 🥰

Dziewczyny czy wy też po odstawieniu anty lub nie po odstawieniu przytylyscie? Najgorzej ten brzuch. Przy pcos wiem, że się zdarza
Hejka, ja nie brałam anty ale przytyłam w przeciągu roku 10kg i jak zaczęłam badać hormony to się okazało, że problem z niedoczynnością tarczycy 😉teraz do tego nadmiar prolaktyny, więc pomimo diety i ćwiczeń waga spadła zaledwie o 3kg w przeciągu 3 miesięcy.
 
Hejka, ja nie brałam anty ale przytyłam w przeciągu roku 10kg i jak zaczęłam badać hormony to się okazało, że problem z niedoczynnością tarczycy 😉teraz do tego nadmiar prolaktyny, więc pomimo diety i ćwiczeń waga spadła zaledwie o 3kg w przeciągu 3 miesięcy.
Aha i głównie przytyłam w górnej części ciała, brzuch, biust, ramiona... Dziwne 🤔
 
Ja po odstawieniu anty schudłam prawie 10 kg bez diety i ćwiczeń :) Te 10 kg to mi przybyło właśnie przez ostatnie lata brania anty, z powietrza.
O kurcze, ja odstawilam i przytyłam 9 kg. Strasznie się czuję, staram się jeść zdrowiej, ale tak kocham schabowe, że nie mogę 🥰🤣🤣🤣🤣

Hejka, ja nie brałam anty ale przytyłam w przeciągu roku 10kg i jak zaczęłam badać hormony to się okazało, że problem z niedoczynnością tarczycy 😉teraz do tego nadmiar prolaktyny, więc pomimo diety i ćwiczeń waga spadła zaledwie o 3kg w przeciągu 3 miesięcy.

A polecicie jakieś ćwiczenia, niby przy PCOS nie powinno się robić siłowych 🙄
 
O kurcze, ja odstawilam i przytyłam 9 kg. Strasznie się czuję, staram się jeść zdrowiej, ale tak kocham schabowe, że nie mogę 🥰🤣🤣🤣🤣



A polecicie jakieś ćwiczenia, niby przy PCOS nie powinno się robić siłowych 🙄
Ja miałam najlepsze efekty (wizualne, bo waga stała jak brałam tabsy) przy orbitreku oraz bieganie, ale tylko truchtem :) Wszystkie inne np. rowerek za bardzo wyrabiały mi mięśnie i przez to byłam większa :D Basen też jest bardzo spoko :)
 
O kurcze, ja odstawilam i przytyłam 9 kg. Strasznie się czuję, staram się jeść zdrowiej, ale tak kocham schabowe, że nie mogę 🥰🤣🤣🤣🤣



A polecicie jakieś ćwiczenia, niby przy PCOS nie powinno się robić siłowych 🙄
Hehe, a ja uwielbiam słodycze, więc też problem przy dietach 😅
Głównie mam teraz rowerek 30min do godziny w ciągu dnia, na zmianę dzień na dzień z ćwiczeniami rozciągającymi/tanecznymi i raz w tygodniu basen (bo mam daleko) 😉ginekolog zakazał mi rowerku od owulacji do zrobienia bety (10dni duphaston).
 
reklama
Witaj! 🥰

Dziewczyny czy wy też po odstawieniu anty lub nie po odstawieniu przytylyscie? Najgorzej ten brzuch. Przy pcos wiem, że się zdarza
Ja po odstawieniu anty przytyłam koło 10 kg...jak zaczęłam je brać to sporo schudłam w krótkim czasie, a po 6 latach brania i odstawieniu wróciło z nadwyżką...
 
Do góry