reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

DZIĘKI kochana. Ja mam nawet ścianę pod telewizorem z drewna [emoji4] Jak będziemy robić kiedyś łazienkę to chce szarpać z drewnem [emoji7][emoji7] uwielbiam te kolory bo jest mega przytulnie [emoji173]
Ekstra kuchnia! Ja tez uwielbiam takie połączenie. W kuchni akurat mam matowe białe z ciemnymi blatami. Całe mieszkanie najchętniej w bieli bym zrobiła lub w bieli z elementami drewna. Surowo, czysto i przytulnie! Kocham!
 
reklama
Trzymam kciuki ! Na pierwszym zdjęciu coś widzę ! 👍🙂
Ja jutro mam termin @ i jeśli rano nie będzie to zatestuje , a jak @ przylezie to przynajmniej zapije żal dinkiem z przyjaciółmi, do których się jutro wybieramy 😁😉
Mi @ ma przyjść 1 lub 2 A od 6 zaczynamy urlop planujemy wybrać się do Łeby to się zrelaxuje 😊 jak będę w ciąży to się w życiu nie wyluzuje bo bede bać się powtórki. w tamtym roku 21 lipca poronilam i jakoś tak zaczęłam się zastanawiać jakby się teraz uda to chyba umrę koło tego 21 lipca, bo bedzie podobny tc jak rok temu 🙉 więc może lepiej Nie teraz, ale w kolejnym cyklu się nie obrazę jak się uda.
 
Dziewczyny zauważyłam śluz o brzydkim kolorze taki kremowy trochę pod brąz . Siedzę i płacze bo taki sam miałam przy pozamacicznej .
 
Dziewczyny zauważyłam śluz o brzydkim kolorze taki kremowy trochę pod brąz . Siedzę i płacze bo taki sam miałam przy pozamacicznej .
Ty teraz powinnaś mieć jakoś termin @ to może wystąpić takie coś. Moja kumpela ostatnio tak miała myślała że @ spóźniona przychodzi,A ja jej mówiłam że to na bank ciaza. I miałam rację zrobiła test i teraz jest w 10 tc.
 
Trzymam kciuki, ja też jutro mam termin @ ale ja jak to ja zrobiłam jeszcze dzisiaj test 10ml/U i bielsze nie bedzie🤷‍♀️więc czekam na @ i zaczynam nowy cykl💪
Ja zrobiłam w 25 dc i tez negatywny . Na wielkie zmiany nie liczę 😉J

Alwinka , nie stresuj się tak, trzeba hyc dobrej myśli. Tamto to przeszłość, teraz wszystko już musi być lepiej ! Wakacje dobrze Wam zrobią ! 🙂
Dziewczyny zauważyłam śluz o brzydkim kolorze taki kremowy trochę pod brąz . Siedzę i płacze bo taki sam miałam przy pozamacicznej .
Spokojnie kochana! Taki śluz zdarza się bardzo często we wczesnej ciąży. Bierzesz dupka?
 
Nie płacz. To pogarsza sytuację. Ten sluz nic nie znaczy jeszcze!!!!!
Wiem ze to o niczym nie świadczy Ale ja Po tym co przeszłam widzę tylko jedno . Myślcie że powinnam powtórzyć jutro hcg i zobaczyć czy coś spadło i może poronienie ? Najbardziej się boję pozamacicznej .
 
Ty teraz powinnaś mieć jakoś termin @ to może wystąpić takie coś. Moja kumpela ostatnio tak miała myślała że @ spóźniona przychodzi,A ja jej mówiłam że to na bank ciaza. I miałam rację zrobiła test i teraz jest w 10 tc.
Niby tak Ale jestem tak przerażona jescze miałam dzisiaj takie dziwne uczucie w podbrzuszu .
Ja już chyba nie udźwigne kolejnej straty
 
Ja zrobiłam w 25 dc i tez negatywny . Na wielkie zmiany nie liczę 😉J

Alwinka , nie stresuj się tak, trzeba hyc dobrej myśli. Tamto to przeszłość, teraz wszystko już musi być lepiej ! Wakacje dobrze Wam zrobią ! 🙂

Spokojnie kochana! Taki śluz zdarza się bardzo często we wczesnej ciąży. Bierzesz dupka?
Nie biorę bo nie byłam nawet u lekarza nigdy nie brałam progesteron 2 dni temu miałam 31
 
reklama
Do góry