reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

O tak, bardzo popularny zabobon 😁 od samego początku ciąży mam okropną cerę i paskudny trądzik, jak nigdy i słyszę od każdego, że będę mieć córkę😆 W bardzo subtelny sposób jestem informowana, że wyglądam jak paskuda :D Zobaczymy czy się sprawdza😁
:D Na usprawiedliwienie prognozujących dziewczynkę można dodać, że być może zostałaś przyłapana na gorącym uczynku jak jadłaś łakocie 🍰;) Ja paradoksalnie nie mam kłopotów z cerą ale napuchłam strasznie więc najchętniej zakryłabym wszystkie lustra w domu a i tak słyszę, że będzie chłopiec "bo nie widać po mnie ciąży"- to się teraz zastanawiam, że najwyraźniej już przed ciążą trzeba było zakrywać lustra.
 
reklama
Poki coo ladnie rosna, a myslalam, ze jak sa dwa, to beda mniejsze :D
Właśnie też bym tak pomyślała! Ja się spodziewam, że moje małe będzie miało koło 6cm, bo rośnie x2 w dwa tyg, a ostatnio miało 3,3cm, dwa tyg wcześniej 1,76cm [emoji4]
ja jutro zaczynam już 12tc(11+0) i nie mogę się doczekać [emoji173] jakoś wolno mi ten czas leci, ale w sumie czuje się jakbym o ciąży dowiedziała się wczoraj a nie 3 miesiące temu[emoji1]
Ja tak samo się nie mogę doczekać [emoji16]

Zaraz obczaje o jakim to segregatorze mówicie [emoji4]
 
Właśnie też bym tak pomyślała! Ja się spodziewam, że moje małe będzie miało koło 6cm, bo rośnie x2 w dwa tyg, a ostatnio miało 3,3cm, dwa tyg wcześniej 1,76cm [emoji4]Ja tak samo się nie mogę doczekać [emoji16]

Zaraz obczaje o jakim to segregatorze mówicie [emoji4]
Szczerze mowiac, to ja mam nadzieje, ze moje pod koniec troche przystopuja z waga :D poki co moga rosnac jak chca
 
:D Na usprawiedliwienie prognozujących dziewczynkę można dodać, że być może zostałaś przyłapana na gorącym uczynku jak jadłaś łakocie 🍰;) Ja paradoksalnie nie mam kłopotów z cerą ale napuchłam strasznie więc najchętniej zakryłabym wszystkie lustra w domu a i tak słyszę, że będzie chłopiec "bo nie widać po mnie ciąży"- to się teraz zastanawiam, że najwyraźniej już przed ciążą trzeba było zakrywać lustra.
Haha, chciałabym znaleźć jakieś usprawiedliwienie, ale niestety nikt nie miał okazji widzieć mnie pochłaniającej słodycze :D (oprócz męża, który się na tym nie zna 😆 ) A tu akurat też trafiłaś, bo jestem raczej fanką ostrych słonych produktów i fast foodów, a zaczęłam obżerać się slodyczami :D Jakby tak się zastanowić nad tym co piszesz, to może jednak tylko Ci się wydaje, że napuchłaś, skoro inni tego nie widzą😄 nie bądź dla siebie taka surowa :p
 
reklama
Do góry