reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, czy mozecie polecic jakas sprawdzona poduszke ciazowa do spania? Nie wiem czy wygodniejsze sa w ksztalcie litery U czy C?

U mnie sprawdza się w kształcie C. Dostałam poduszkę od siostry i śpię z nią od tygodnia. Powiem Wam, że ulga na maxa. Jest o wiele wygodniej. Trochę problemu sprawia przekładanie w się z boku na bok razem.z poduszką ale i tak polecam :)
Zdaniem mojej siostry lepsze są poduszki z wypełnieniem pianką niż z granulkami.
 
Daj znać po wizycie, co na to Twój lekarz. W zeszłym tygodniu byłam na wizycie i lekarz przepisał mi właśnie ten lek, bo hemoglobina spadła poniżej normy, ale wyniki będę powtarzać dopiero za 2 tygodnie.
Ja też biorę tardyferon. I czy zadziała będę wiedziała za około miesiąc. Pamiętam, że w poprzedniej ciąży też go brałam, a wyniki i tak spadały. Teraz obawiam się tego samego, a moje wyniki są już tragiczne.
 
Super, że wszystko w porządku. Dużego dzidzia masz :D

W końcu to już 20tydzien i 3dzien a ja od prenatalnych nie wiem jakiej wielkości jest moje dziecko 😕
Nic się nie przejmuj. Ja też od prenatalnych nie wiem co u malucha. Na szczęście już za tydzień połówkowe, zaraz później wizyta więc będę wszystko wiedzieć. Póki co daje mi znać kopniaczkami, że jest ok :)

A to nie jest tak, że waga jest szacowana z długości?
Mi zawsze szacowali wagę dziecka na podstawie długości kości udowej. Być może program im wylicza jakoś uśrednienie biorąc pod uwagę obwód brzuszka, główki i długość kości udowej...

U nas 351 gram zdrowego chłopaka 💙
Gratulacje :) Co za wózek kupiłaś? Pochwal się szybciutko!

Ja w końcu czuję wyraźne ruchy maluszka, takie że już nie ma wątpliwości, że to on. Czerwiec się kończy... a wiecie co to znaczy? Że zacznie się lipiec i znów będę mogła iść na dzidziusiowe zakupy :D
 
reklama
Do góry