reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Padarka pisze:
Ja też biorę tardyferon. I czy zadziała będę wiedziała za około miesiąc. Pamiętam, że w poprzedniej ciąży też go brałam, a wyniki i tak spadały. Teraz obawiam się tego samego, a moje wyniki są już tragiczne.
A próbowałyście sok z kiszonych buraków?

Choć w sumie nie wiem, czy w ciąży można, bo zdania są podzielone.
 
reklama
Ja wózka jeszcze nie kupiłam 😂 chyba jako ostatnia to zrobię.. Ale ostatnio przyszły mi spodnie ciążowe które są mega wygodne😍Już zacieram raczki by zamówić szare 😂
 

Załączniki

  • A0475274-28E4-4DAE-8DC0-850B4593A1C8.jpeg
    A0475274-28E4-4DAE-8DC0-850B4593A1C8.jpeg
    227,3 KB · Wyświetleń: 104
Daj znać po wizycie, co na to Twój lekarz. W zeszłym tygodniu byłam na wizycie i lekarz przepisał mi właśnie ten lek, bo hemoglobina spadła poniżej normy, ale wyniki będę powtarzać dopiero za 2 tygodnie.
Hej.jestem po wizycie.dzidzia ma się dobrze.Jesli chodzi o ten tardyferon to zmienił mi na inny lek ,bo mówi ,że ostatnio zauważył ,że kobiety przestaly reagować pozytywnie na ten lek i podejrzewa ,że zmienili coś w składzie.
 
Minus taki,ze szukałam takich na polskich stronach i nigdzie nie było (podobne ale inny materiał i nie posiadały sznurka).. Na AliExpress zamawiałam (czekałam 2,5tygodnia) i wyszło z wysyłka 36zł wiec szkoda nie brać kolejnych 😍są 3 wersje kolorystyczne (jasny szary,ciemny szary i czarny) Osobiście nosze rozmiar S/M i mam 170 wzrostu to wybrałam rozmiar M i są idealne(nawet troszkę by spadały gdyby nie sznurek)
 

Załączniki

  • 14EB6CDE-EBAA-46B6-915B-71A98C9FA385.png
    14EB6CDE-EBAA-46B6-915B-71A98C9FA385.png
    340,4 KB · Wyświetleń: 85
Minus taki,ze szukałam takich na polskich stronach i nigdzie nie było (podobne ale inny materiał i nie posiadały sznurka).. Na AliExpress zamawiałam (czekałam 2,5tygodnia) i wyszło z wysyłka 36zł wiec szkoda nie brać kolejnych 😍są 3 wersje kolorystyczne (jasny szary,ciemny szary i czarny) Osobiście nosze rozmiar S/M i mam 170 wzrostu to wybrałam rozmiar M i są idealne(nawet troszkę by spadały gdyby nie sznurek)


Dziękuję ❤️❤️
 
reklama
Te same produkty,ta sama jakość 🤷🏼‍♀️ Minus ze trzeba na Ali dłużej czekać,ale w cenie 1 pary z polskiej strony można tam zamówić 2 ☺ Mi przyszły w ciągu 2,5tygodnia wiec nie ma tragedii.Osobiście te leginsy wydają się fajniejsze od tych zwykłych ze sklepu bo maja specjalne wycięcia na brzuch i materiał ogólnie mega mi się podoba (miękki i przyjemny dla skóry) 😍Zamiast kupować legginsów teraz normalnych,a później specjalnych ciążowych (nie chce zmieniać na czas ciąży całej garderoby bo należę do osób szczuplejszych) można odrazu zaopatrzyć się w te na cała ciąże ☺ (Ja osobiście ten nadruk z kotkiem wycięłam żeby były całe czarne) Na Ali znajdują się niżej zdjęcie tych spodni od różnych osób,które je kupiło.. Jedynie co bym zmieniła to sznurek bo ten się strasznie pruje 😕
 
Do góry