reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Te same produkty,ta sama jakość 🤷🏼‍♀️ Minus ze trzeba na Ali dłużej czekać,ale w cenie 1 pary z polskiej strony można tam zamówić 2 ☺ Mi przyszły w ciągu 2,5tygodnia wiec nie ma tragedii.Osobiście te leginsy wydają się fajniejsze od tych zwykłych ze sklepu bo maja specjalne wycięcia na brzuch i materiał ogólnie mega mi się podoba (miękki i przyjemny dla skóry) 😍Zamiast kupować legginsów teraz normalnych,a później specjalnych ciążowych (nie chce zmieniać na czas ciąży całej garderoby bo należę do osób szczuplejszych) można odrazu zaopatrzyć się w te na cała ciąże ☺ (Ja osobiście ten nadruk z kotkiem wycięłam żeby były całe czarne) Na Ali znajdują się niżej zdjęcie tych spodni od różnych osób,które je kupiło.. Jedynie co bym zmieniła to sznurek bo ten się strasznie pruje 😕
Czytajcie tez dokładniej o sposobie wysyłki!tez trzeba troszkę czekać na przesyłkę i jest ona nadawana z Chin 😂 Tak wiec już lepiej opłaca się zamówić na Ali i kupić 2 pary zamiast 1😂
 

Załączniki

  • C79AE135-042A-4E0F-8399-F726776FF3D5.png
    C79AE135-042A-4E0F-8399-F726776FF3D5.png
    46,1 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Czytajcie tez dokładniej o sposobie wysyłki!tez trzeba troszkę czekać na przesyłkę i jest ona nadawana z Chin 😂 Tak wiec już lepiej opłaca się zamówić na Ali i kupić 2 pary zamiast 1😂
Ale jaja 😂 a ja myślałam ze Polska produkcja 🤦‍♀️ Czyli tez pewnie zamawiają z Ali haha ale się śmieje
 
Ale jaja 😂 a ja myślałam ze Polska produkcja 🤦‍♀️ Czyli tez pewnie zamawiają z Ali haha ale się śmieje
Na bank zamawiają z Ali (podają taki sam czas wysyłki co tam się czeka 😂) widzę nieźle kroją 😂 ja płaciłam przed obniżka lekka 36,02zł z wysyłka (jak macie bony itp to może wyjść jeszcze taniej,a na tej stronie 80zl + pewnie wysyłka wiec już macie 2-3 pary na Ali😂 Szybka rejestracja jest I można obserwować gdzie w danym momencie jest Paczka (później dostaje SMSem ze moze dziś być i listonosz przynosi prosto do domu) I co najważniejsze dla osób,które nie umieją Angielskiego jest w Polskiej wersji ta strona wiec nie ma problemu z zamówieniem ☺
 
Na Ali zamawiam od dłuższego czasu,ale bardziej typu obudowy na telefon i inne pierdoły (i staram się by osoby dawały zdjęcia zamówionych produktów)ubrań boje się bo różnie to bywa (dlatego zamówiłam jedna pare spodni ale już planuje kolejna ☺) Aktualnie czekam dla małego na super body jak będą wyglądać na żywo aż jestem sama ciekawa (były same pozytywne komentarze)
 

Załączniki

  • ED4C5744-A7B9-4E9F-ADE0-6EFE42E91C02.png
    ED4C5744-A7B9-4E9F-ADE0-6EFE42E91C02.png
    58,5 KB · Wyświetleń: 74
  • E0C99F02-F60E-4D5D-A054-9F61F47DD356.jpeg
    E0C99F02-F60E-4D5D-A054-9F61F47DD356.jpeg
    132,8 KB · Wyświetleń: 68
Straszne czuję że mi wszystko puchnie. I nic mi się nie chce, a jak już się za coś wezmę to się męczę po 5 minutach 😣 sprzątanie trwa 3 godziny bo muszę przerwy robić, dobrze że porządne sprzątanie robi mój co niedzielę, to wystarczy że codziennie po łebkach. Najgorsze odkurzanie bo muszę codziennie przy 4 kotach. W piątek odszedł mój cudaczek za Tęczowy Most 😢😢😢
 
Straszne czuję że mi wszystko puchnie. I nic mi się nie chce, a jak już się za coś wezmę to się męczę po 5 minutach 😣 sprzątanie trwa 3 godziny bo muszę przerwy robić, dobrze że porządne sprzątanie robi mój co niedzielę, to wystarczy że codziennie po łebkach. Najgorsze odkurzanie bo muszę codziennie przy 4 kotach. W piątek odszedł mój cudaczek za Tęczowy Most 😢😢😢
Ojej ile miał lat? Ja 3 lata temu straciłam 15,5 letnią kotkę, ryczałam jak głupia. Kota miałam przy sobie dłużej niż tatę (zmarł jak miałam 9 lat). Teraz została z nami 12 letnia kotka, az się boję, ile jeszcze pożyje, a jest przecudowana, towarzyska i bardzo "rozgadana".
 
reklama
Dziewczyny jak samopoczucie podczas tych upałów ? 😭
Nie wiem z którego regionu Polski jesteś, ale u nas ogólnie lato jest beznadziejne. Leje, a potem mega upał, codziennie są burze, jak nie w dzień, to w nocy. Wilgotno i wszystko paruje, wszyscy czują się kiepsko,przy takich skokach. Na szczęście jeszcze nie puchnę, ale i tak czuję się czasem słabo.
 
Do góry