reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Staram sie nie panikowac ale wiesz coraz blizej wyjazdu a ja widze co chwila jakies przeciwności. Moze sie myle ale ja mam zle przeczucia co do tego transferu. Moze powinnam przeczekać . Tylko ze ja nie chcę czekac kolejnych 6 miesięcy
A może właśnie jak jest tak dużo przeciwności, to właśnie Cię zaskoczy i się uda, może to wszystko to dobry znak 🙂
 
reklama
Dziewczyny ostatnio zaobserwowałam u siebie, że podczas @ albo owulacji zazwyczaj boli mnie prawy jajnik, czasem tak dość mocno, że biorę lek rozkurczowy. Miała tak któraś? Od czego to może być?
W sumie nie jest to nic nienormalnego,zaleznie od tego czy owulacje masz z lewego czy prawego jajnika .Bol owulacyjny jest rzecza normalna,aczkolwiek gdyby to sie zdarzalo vardzo czesto moze byc tez endomtrioza,albo torbiele na jajnikach.
Nie wiem jak Wy macie ale moj dzisiejszy 3 dzien cyklu juz jest bardzo slaby - nigdy nie mialam obfitych miesiaczek czy skrzepow - moze tu jest jakis problem?
To moze wskazywac na to ze masz slabo zbudowane endometrium,badaja przed transferem grubosc ? U mnie jest adekwatne do okresu,bo mnie zalewa.w sumie tez nie dobrze.
 
W sumie nie jest to nic nienormalnego,zaleznie od tego czy owulacje masz z lewego czy prawego jajnika .Bol owulacyjny jest rzecza normalna,aczkolwiek gdyby to sie zdarzalo vardzo czesto moze byc tez endomtrioza,albo torbiele na jajnikach.

To moze wskazywac na to ze masz slabo zbudowane endometrium,badaja przed transferem grubosc ? U mnie jest adekwatne do okresu,bo mnie zalewa.w sumie tez nie dobrze.
Nigdy nie mialam prpblemu z gruboscia endometrium - nawet ja ostatnio bylam u swojego gina miejscowego to pokazaywal ze mam na 11 mm bez wspomagaczy - w dokumentacji klinicznej mam zapisane ze brak porblemow z endo ;)
 
Mam umówiona w klinice u siebie. Oni maja pule zabiegów na NFZ i mnie zakwalifikowali na free. Ale co z tego skoro w tamtym miesiącu skonczyla się pula 😭 czekam na lipiec ale nie wiem czy zrobią bo badanie na covid jest wymagane a pobierają tylko w czwartki a w piątek zabieg. Wiec jak będzie wynik to zrobią zabieg a jak nie to nie zrobią.
Wiem Bazylko ze jestem TYLKO po jednym transferze ale straciłam najlepszy zarodek i został ostatni 🥺 do tego problemy z trudnym i bolesnym transferem.
Czuje ze jeszcze długa droga przede mną
Ja tez jestem po tescie na covid ;) Do tego podpisywalam oswiadczenie ze nie biore na wlasna reke innych lekow na recepte - a przeciez biore encorton o czym lekarz nie wie ;) Nigdzie nie jest zapisane ze dluga droga przed toba - jestes mloda, zdrowa, sprobuj w siebie uwierzyc ;) Teraz bierzesz leki, metformine ona naprawde swietnie wplywa na sprawy ginekologiczne ;)
 
W sumie nie jest to nic nienormalnego,zaleznie od tego czy owulacje masz z lewego czy prawego jajnika .Bol owulacyjny jest rzecza normalna,aczkolwiek gdyby to sie zdarzalo vardzo czesto moze byc tez endomtrioza,albo torbiele na jajnikach.

To moze wskazywac na to ze masz slabo zbudowane endometrium,badaja przed transferem grubosc ? U mnie jest adekwatne do okresu,bo mnie zalewa.w sumie tez nie dobrze.
Ja się zastanawiam co u mnie znajdą przy tej histeroskopii bo mnie brzuch boli przy owulacji zawsze. A po transferach ostatnio straszne skurcze miałam. Tez mam obfite @ ale innych objawów nie mam. Chociaż ja mam PCOS wiec to wszystko może być dzięki temu dziadostwu buehehe.
A gdzie teraz twoje bliźniaki skoro matka odpoczywa z nami na forum? :-)
 
Nigdy nie mialam prpblemu z gruboscia endometrium - nawet ja ostatnio bylam u swojego gina miejscowego to pokazaywal ze mam na 11 mm bez wspomagaczy - w dokumentacji klinicznej mam zapisane ze brak porblemow z endo ;)
Ja się zastanawiam co u mnie znajdą przy tej histeroskopii bo mnie brzuch boli przy owulacji zawsze. A po transferach ostatnio straszne skurcze miałam. Tez mam obfite @ ale innych objawów nie mam. Chociaż ja mam PCOS wiec to wszystko może być dzięki temu dziadostwu buehehe.
A gdzie teraz twoje bliźniaki skoro matka odpoczywa z nami na forum? :-)
Caly czas w zasiegu oka.Bawia sie na swoim placu zabaw😊
Odpoczywa? Prasuje 3 kosz 🥵
 
reklama
Do góry