reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
No właśnie.....
Kiedyś chyba nie było tyle poronień, złych wyników mutacji 🙈
Wiesz wydaje mi się, że były tylko nikt sprawdzał dlaczego kobieta poroniła. Poroniła to poroniła. Nikt się nie zgłębiał. Medycyna poszła do przodu i nawet mutacje genowe są wyłapywane czy to po poronieniu czy w trakcie trwania ciąży.
 
Okres spóźniał mi sie 10 dni kiedy zrobiłam w piątek i sobotę testy. Dość szybko wyszły dwie grube kreski. Czy jest jakaś możliwość że ciąży nie ma? Tak bardzo bym chciała dziecka, ale nie chcę się rozczarować.
 

Załączniki

  • P_20200704_190927_LL.jpg
    P_20200704_190927_LL.jpg
    479,5 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry