reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Byłam dziś na wizycie. Pani Doktor na USG dziś pokazala mi bijące serduszko w jednym pęcherzyku i drugi pęcherzyk bez serduszka tj 6ti 1 d ciąży. Powiedziała, że 4 lipca powie mi czy ciąża mnoga czy nie. Jestem zdezorientowana. Myślałam że temat bliźniaków mnie nie dotyczy. Nic nie wiem na ten temat. Ogólnie jestem po dwóch porodach. Jeden w 2016 roku- córka, i drugi w październiku 2019- syn. Obie ciążę wyczekane i wystaran, a teraz niespodzianka i być może podwójna. Boję się strasznie
 
reklama
Byłam dziś na wizycie. Pani Doktor na USG dziś pokazala mi bijące serduszko w jednym pęcherzyku i drugi pęcherzyk bez serduszka tj 6ti 1 d ciąży. Powiedziała, że 4 lipca powie mi czy ciąża mnoga czy nie. Jestem zdezorientowana. Myślałam że temat bliźniaków mnie nie dotyczy. Nic nie wiem na ten temat. Ogólnie jestem po dwóch porodach. Jeden w 2016 roku- córka, i drugi w październiku 2019- syn. Obie ciążę wyczekane i wystaran, a teraz niespodzianka i być może podwójna. Boję się strasznie
Nie ma sie czego bać... wszystko sie poukłada. To za chwilę bedziesz wiedziała co z drugą dzidzią. Oswoilaś już sie z myślą o takiej podwójnej niespodziance.
 
Dziewczyny, owulacja 15 czerwca. Usg wczoraj. Czy nie uważacie, że pecherzyki są za małe?
 

Załączniki

  • IMG_20200706_213118.jpg
    IMG_20200706_213118.jpg
    155,4 KB · Wyświetleń: 152
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie, może jest któraś z Was z okolic Warszawy i lekarz podczas ciąży bliźniaczej skierował was do kliniki w , której prowadzą właśnie takie ciążę? Mam problem ponieważ mój lekarz skierował mnie na Plac Starynkiewicza , a tam nie zajmują się ciąża bliźniaczą która ma dwa łożyska . ... Może ktoś pomoże?
 
Do góry