reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Nie bardzo mam gdzie zadzwonić, bo ostatnio byłam u losowej ginekolog, która wogóle nie zrobiła dobrego wrażenia. Mówiła, że jakby było krwawienie to na IP i nic więcej. Do gina którego wybrałam do prowadzenia ciąży idę pierwszy raz w środę.

Jak się czujesz, nadal boli ??

Może ten bardziej będzie kompetentny bo trudno trafić na dobrego gina.. A idziesz prywatnie czy na NFZ ?
 
reklama
Jak się czujesz, nadal boli ??

Może ten bardziej będzie kompetentny bo trudno trafić na dobrego gina.. A idziesz prywatnie czy na NFZ ?
Jeszcze mnie ćmi, ale już mniej. Zaraz wraca mąż i przejmie małego a ja sobie poleżę :)
Ten lekarz prowadził 2 ciążę mojej siostry, więc liczę że się nie rozczaruję.
Prywatnie, ale mam pakiet od męża z pracy i nie zabija to tak cenowo :)
 
Ja się będę niestety z wami zegnac, niestety na tą chwilę puste jajo bez zarodka, jutro mam powtórzyć betę. W poniedziałek na wizytę z wynikiem a we wtorek szpital na zabieg lyzeczkowania
 
Ale mi to forum ześwirowało. 5 raz próbuje zacytować i ciągle mi uciekają Wasze wypowiedzi :)Nie obraziła bym się gdyby teoria o miłościach była prawdziwa, bo mnie męczą bardzo.
Jeden dzień było ciszej to wczoraj zaliczyłam pierwsze przytulanie z kibelkiem [emoji1785] do tego podbrzusze mnie boli od wczoraj, ciągle się waham czy nospę brać.Po części zgadzam się z Tobą w temacie L4. W pierwszej ciąży miałam takie podejście.
Jest tylko zawsze druga strona medalu. Np pracodawca, który w nosie na przywileje ciężarnej. I tak np ja wykonywałam stresującą pracę biurową, pracowałam po 14 h. Kiedy poinformowałam szefa o ciąż

Mi też się zawsze mylą te tygodnie :) na szczęście są aplikacje ciążowe i zawsze się nimi posiłkuje :)
 
reklama
Byłam na wizycie 2 tygodnie temu. W poniedziałek idę znowu, wieczorem będę miała druga betę wyniki, to zobaczę czy mam przyrost .. co do L4. Ja pracuję w przychodni. I L4 wezmę ze względu że mam dużą styczność z chorymi. Już jedną infekcje przeszłam a te pierwsze 3 miesiące są ważne. Poza tym jak płacą 100% i możesz leżeć w domu i cieszyć się życiem z comiesięczną wypłata to dla mnie logiczne co (ja) wybiorę :) nie wadzić się! xD
 
Do góry