reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Widoczny pęcherzyk na USG przed @

Mała_93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Lipiec 2020
Postów
53
Witam,

jestem świeżakiem na forum, w zeszłym cyklu rozpoczęłam starania.
Potrzebuję opinii doświadczonych Kobiet :)
Ostatnia @: 16.06
Owu: 30.06-2.07 wtedy testy owulacyjne wychodziły pozytywnie, oczywiście współżycie.
2 dni od owu okropny ból piersi (pierwszy raz w życiu tak mocno), delikatne kłucie jajników i delikatne skurcze macicy, do dziś (normalnie 2-3 dni przed @)
od 8.07 delikatne plamienie brązowe.
8.07 byłam u ginekologa, miałam robione USG, lekarz stwierdził, że widzi pecherzyk w macicy. Stwierdził, że to z poprzedniego cyklu...
Czy ktoś może mi wyjaśnić o co może chodzić?
Lekarz nie odpowiedział na moje pytanie...
 
reklama
Właśnie nie, powiedział, że to "pęcherzyk z poprzedniego cyklu". Zastanawiam się o co może chodzić... Jak dopytywałam, to już nic nie odpowiedział...
 
Właśnie nie, powiedział, że to "pęcherzyk z poprzedniego cyklu". Zastanawiam się o co może chodzić... Jak dopytywałam, to już nic nie odpowiedział...
Może chodziło o to że owulacji nie było, i że pecherzyk nie pękł, robiłaś test ciążowy?
 
Mysle ze beta hcg Ci wyjasni czy to ciaza czy nie. Jeśli to pęcherzyk ciążowy to beta jest znaczna
 
Robiłam test, negatywny.
Właśnie problem w tym, że nie powiedział o jaki pęcherzyk chodzi, po prostu przy usg pokazał, że w macicy jest widoczny pęcherzyk.
Jeśli nie będzie @ w terminie chyba faktycznie wybiorę się na Betę...
 
Ja myślę że to nie ciąza, ale skoro pęcherzyk nie pękł, to okres będzie później
 
Witam,

jestem świeżakiem na forum, w zeszłym cyklu rozpoczęłam starania.
Potrzebuję opinii doświadczonych Kobiet :)
Ostatnia @: 16.06
Owu: 30.06-2.07 wtedy testy owulacyjne wychodziły pozytywnie, oczywiście współżycie.
2 dni od owu okropny ból piersi (pierwszy raz w życiu tak mocno), delikatne kłucie jajników i delikatne skurcze macicy, do dziś (normalnie 2-3 dni przed @)
od 8.07 delikatne plamienie brązowe.
8.07 byłam u ginekologa, miałam robione USG, lekarz stwierdził, że widzi pecherzyk w macicy. Stwierdził, że to z poprzedniego cyklu...
Czy ktoś może mi wyjaśnić o co może chodzić?
Lekarz nie odpowiedział na moje pytanie...
Kochana zrób sobie beta hcg z krwi ....
ja ostatni okres miałam 14.06 zatem tez czekam na rozwój sytuacji ...
 
reklama
Kochana zrób sobie beta hcg z krwi ....
ja ostatni okres miałam 14.06 zatem tez czekam na rozwój sytuacji ...

To trzymam za Ciebie kciuki 😊
Poczekam do terminu miesiączki, bo może akurat przyjdzie, ale skoro nie powiedział, że to ciążowy, to się nie będę niepotrzebnie nakręcać. Zwłaszcza to stwierdzenie "to z zeszłego cyklu" mnie zastanawia...
 
Do góry