reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A moze uda sie zeby odrazu dal Ci zwolnienie ze wzgledu na korone? Albo idz do rodzinnego powiedz,ze sie zle czujesz masz mdlosci poczatek ciazy itp :) ja w 1 ciąży dostalam odrazu jak beta wynosiła tylko 54 - byla to biichemiczna ciaza, to wszystko od lekarza zalezy ale z ta korona mozna spróbować
Przez tą koronę to do gina się dostać u nas to graniczy z cudem.Nawet ciężarne nie mają tak często wizyty chyba że jest potrzeba.Chyba się wybiorę w następnym tyg jak mnie przyjmie.
 
reklama
Przez tą koronę to do gina się dostać u nas to graniczy z cudem.Nawet ciężarne nie mają tak często wizyty chyba że jest potrzeba.Chyba się wybiorę w następnym tyg jak mnie przyjmie.
U nas nie ma problemu z wizytą.
Właśnie dzwonili do mnie, że są wyniki cytologii i zakończenia leczenia n HPV. Za tydz mi termin znalazła, kurcze jak jutro test będzie pozytyw to nie będzie nic widać jeszcze?
 
U nas nie ma problemu z wizytą.
Właśnie dzwonili do mnie, że są wyniki cytologii i zakończenia leczenia n HPV. Za tydz mi termin znalazła, kurcze jak jutro test będzie pozytyw to nie będzie nic widać jeszcze?
Widzisz trudno powiedzieć ja tak byłam mniej więcej 4 tydz u gina w poprzedniej ciąży i nic nie widział. Mówił że może być albo niekoniecznie.Kazal mi betę zrobić i na drugi dzień wyszła 1,20. Stwierdziłam że nie pójdę narazie z tym wynikiem a testy mi wychodziły ciemne. Miałam takie same objawy jak z pierwszą więc wiedziałam że będzie dzidzia.Dwa tyg później poszłam na USG i było ciałko żółte i serducho pięknie biło.Lekarz stwierdził że była za młoda ciąża i mu nie wyłapało.
 
Ta korona wszystko rozwaliła i plany i pracę i wszystko. Moje dziewczyny siedzą za mną w domu starsza od marca a młodsza miała iść w maju do żłobka i nie wyszło.A jak u was dziewczyny z pracą po tej koronire? Ciężko czy raczej bez zmian? U nas zależy od branży
Ja wprawdzie nie pracuje bo wychowuje synka 2.5 latka ale mam nadzieję ze od wrzesnia moj synek pojdzie do przedszkola (w przedszkolu okolo 15 dzieci) chcialabym zeby pobawil sie z dziećmi, a ja sobie w tym czasie moge zajsc w ciaze 🤣😁
 
U nas nie ma problemu z wizytą.
Właśnie dzwonili do mnie, że są wyniki cytologii i zakończenia leczenia n HPV. Za tydz mi termin znalazła, kurcze jak jutro test będzie pozytyw to nie będzie nic widać jeszcze?
Raczej nie będzie nic widac ale to nie przesadzone 🤷‍♀️ raczej tak mowia, zeby kolo 7tyg ciazy przychodzic wtedy już widac a raczej powinno być widac serduszko
 
Czulyscie cos konkretnego dziewczyny ktore maja juz pozytywny wynik testu, ze to jest ten miesiac? :) jakies przeczucia, inne objawy jak zazwyczaj?
W sumie ja w kazdej ciazy wiedziałam w 1 mialam ogromne skutki juz wiedziałam ze jestem, w drugiej okropny bol kosci a w 3 od owulacji bol kregoslupa z tylu 😁 w kazdej ciąży snil mi sie tez specyficzny sen :D
A teraz od samej owulacji kuje mnie macica raz mocniej raz slabiej i to wcale nie przypomina boli okresowych moze cos z tego bedzie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry