reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

Domi9534

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2020
Postów
296
Hej kochane!! Pewnie większość mnie kojarzy, w pierwszym cyklu niestety nie udało się , ponieważ źle obliczyłam dni płodne, test owulacyjny miałam jakiś uszkodzony, bo caly czas mrugalo kółeczko, miesiączką przyszła jak nigdy w 32 dc a zawsze bylo 28... , byłam u ginekologa i przepisał mi clomid na "lepsza owulacje" miałam brać 2 tabletki przez 5 dni dzisiaj była moja ostatnia dawka, i zaczynam z testami owulacyjnymi [emoji3590] 10 dc na razie negatywny a ostatnia @ 15/07, zapraszam wszystkie, które starają się o dzidziusia
Wspierajmy się razem [emoji3590][emoji170][emoji3590][emoji170][emoji3590][emoji170][emoji178][emoji177][emoji177]
 
reklama
Hej :) to i ja sie przywitam ;)
Rowniez troche sie juz staramy,ale poki co nic z tego nie wyszlo wiec bedziemy dzialac dalej 🥰
Obecnie czekam na @, malutka nadzieja,ze jednak nie przyjdzie- choc z moim szczesciem to malo prawdopodobne 🙈 3mam mocno kciuki za Was wszystkie,aby w koncu ukazaly sie 2 kreseczki❤❤❤
 
Hej hej 🙋my do @ jeszcze 10 dni więc też czekamy , to nasz pierwszy cykl starań więc nie liczę od razu na cud , bez stresu i nerwów ❣️ słonecznego dnia ☀️
 
Hej, lecimy 13 miesiąc 🙂 powoli będę zabierać się za badania 😞 tymczasem okres na początek sierpnia. Ja co miesiąc sobie robię nadzieję... później raz motywacja, raz płacz....teraz już mi opadły skrzydełka....jakby 12 miesięcy było tą granicą, gdzie jak nie zajdziesz to będą problemy
 
13 miesiąc się staracie i nic? :(. A ile masz lat? Jeśli można zapytać :* I o pierwsze dzieciątko się staracie ?
Hej, lecimy 13 miesiąc [emoji846] powoli będę zabierać się za badania [emoji20] tymczasem okres na początek sierpnia. Ja co miesiąc sobie robię nadzieję... później raz motywacja, raz płacz....teraz już mi opadły skrzydełka....jakby 12 miesięcy było tą granicą, gdzie jak nie zajdziesz to będą problemy
 
13 miesiąc się staracie i nic? :(. A ile masz lat? Jeśli można zapytać :* I o pierwsze dzieciątko się staracie ?
27 🙂 regularne cykle, waga idealna, hormony tarczycy ok, owulacje ok, aktywny tryb życia, nigdy nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej....i cóż...lipa 😞 mąż będzie się umawiał niedługo na badania, a później ja.... Boję się, że mogę mieć zrosty jajowodów
 
I tak, pierwsze 🙂 myślę, że gdyby już jakieś było to nie miałabym takiego doła. W ogóle mam wrażenie, że coraz więcej dzieci i ciąż się pojawia wśród znajomych...to jakoś nie pomaga. W sumie nawet biochemicznej nie miałam...dosłownie nic 😞
 
reklama
Do góry