reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Nie mogłam się powstrzymać i pyknelam dzisiaj drugi test. Ten ciemniejszy z dzisiaj, a ten jasny wczoraj [emoji7]
IMG_20200725_173219052.jpeg
 
reklama
Jak wam mija dzień? Mi jakoś szybko zleciało... Zakrecilam się trochę w domu i juz byl czas na obiad [emoji33]. Jutro na szczęście nie gotuje- mąż z okazji pozytywnego testu zabiera mnie na obiad na mieście [emoji6] a dziś rano czekały na mnie róże [emoji7]. Widzę że bardzo się cieszy
 
reklama
Hej. Długo tutaj się nie odzywałam bo traciłam nadzieję że nam się w tym cyklu udało ale wczoraj (9dpo)dostalam takich boleści na dole tzn kłucia jakby szpile mu wbijał i mnóstwo białego mlecznego śluzu że zastanawiam się czy to nowy objaw przed @ po zabiegu hsg czy udało się. Jutro myśle testować w 28dc a @ jeśli się nic nie zmieniło przyjdzie w poniedziałek a jeśli hsg namieszał to może być później z kolei flo pokazuje w środę i bądź tu mądry hehe.
 
Do góry