reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Kot sam w sobie nie zaraza a jego odchody tak samo nie myte warzywa i owoce [emoji2368]
Ja zrobiłam dzisiaj badania które zlecił mi lekarz na następna wizytę , ciekawa jestem toksoplazmozy gdyż nam w domu kota tajskiego który nie wychodzi na dwór ( jednak koty jak wiadomo bywają nosicielami toksoplazmozy ) może to mit ? [emoji848][emoji2960]
 
Właśnie Was nadrobiłam, muszę przyznać że z przyjemnością tu zaglądam codziennie lub co drugi dzień właściwie od początku tego wątku 😊 to moja pierwsza ciąża i dobrze jest wiedzieć, że nie tylko ja świruję i się zastanawiam i martwię i że zawsze tutaj można uzyskać wsparcie, dobrą radę i ciepłe przyjęcie! Marcowe Mamuśki świetnie się dobrałyśmy, marzec 2021 będzie super!
 
Dziewczyny trochę się uspokoiłam. Myśle, że nie powinnam patrzeć na OM.
Jeśli pęcherzyk na usg pokrywa się z beta to wszystko jest oki i tego się będę trzymać.

Nie mam mdłości. Nic a nic. Bolą mnie piersi za to.. zobaczymy. Mam okropne problemy ze snem. Wstaje o 4:45 i nie mogę zasnąć dalej ..
 
Umówiłam się wtorek do innego lekarza. Dziękuję z całego serca za wsparcie
Nie ma sprawy daj znac po wizycie. Tylko blagam do wtorku daleko wiec prosze sie nie martwic. Trzeba podejsc do tego tak " poki co ciaza sie rozwija tak jak powinna i z tego sie cieszyc. A co ma byc to bedzie na to nie mamy wplywu "
 
Dziewczyny trochę się uspokoiłam. Myśle, że nie powinnam patrzeć na OM.
Jeśli pęcherzyk na usg pokrywa się z beta to wszystko jest oki i tego się będę trzymać.

Nie mam mdłości. Nic a nic. Bolą mnie piersi za to.. zobaczymy. Mam okropne problemy ze snem. Wstaje o 4:45 i nie mogę zasnąć dalej ..
Ja mam mdlosci ale lzejsze juz i co jakis czas na chwilę ustepuja jak wczoraj wieczorem. Sen masakra tez wstaje 5 razy i wstaje razem z kurami 🙄 nie moge wogole w nocy spac. Piersi tez bolą.
Kazda ktora nie ma mdlosci jest szczęściara 🥴❤️
 
Przyjęła mnie gin bez kolejki całe szczęście serduszko bije krwiak nie rośnie nic się złego nie dzieje a co do moich mega bóli podbrzusza i kręgosłupa to leżeć leżeć i zwiększyła mi dawkę leków.... Strasznie się bałam pół nocy przepłakałam że coś się stało ech te hormony mnie rozkładają na łopaki... Chyba wolała bym mieć mdłości wymioty niż te boleści...
 
reklama
Do góry