reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to aby na pewno puste jajo?

Bądź spokojna na razie i nie daj się wysłać na zabieg! Ja w 5t5d wylądowałam u gina i był tylko pęcherzyk żółtkowy, a tydzień później już zarodek z bijącym serduszkiem, choć bardzo malutki. Aktualnie zaczynam 17tc.
 
reklama
Zrób bete ,sprawdź przyrost , idź do innego lekarza , który wychodzi Ci tydzień z ostatniej @ ?
Z ostatniej @ wychodzi 8 tydzień ale miałam bardzo nie regularne miesiączki i według moich obliczeń przesunęła mi się owulacja i w dzień kiedy powinnam dostać kolejną @ doszło prawdopodobnie do zapłodnienia
 
Z ostatniej @ wychodzi 8 tydzień ale miałam bardzo nie regularne miesiączki i według moich obliczeń przesunęła mi się owulacja i w dzień kiedy powinnam dostać kolejną @ doszło prawdopodobnie do zapłodnienia
Jakie wartości ma beta ? Wiem, że to nie wyznacznik, ale z ciekawosci
 
Dziewczyny mam pierwszy wynik bety: 46157 i wychodzi na to że mój ginekolog pomylił się o ok 2 tyg więc jest chyba jeszcze jakaś szansa na pojawienie się maluszka. W środę idę powtórzyć betę żeby zobaczyć jaki jest przyrost.
 
Dziewczyny mam pierwszy wynik bety: 46157 i wychodzi na to że mój ginekolog pomylił się o ok 2 tyg więc jest chyba jeszcze jakaś szansa na pojawienie się maluszka. W środę idę powtórzyć betę żeby zobaczyć jaki jest przyrost.
To już duża wielkość bety. Powinno być w środę widać zarodek jeśli ciąża dobrze się rozwija
 
To już duża wielkość bety. Powinno być w środę widać zarodek jeśli ciąża dobrze się rozwija
Wizytę mam w piątek dlatego chcę w środę jeszcze powtórzyć betę. Pojawiło mi się malutkie światełko w tunelu. Nadal jestem pełna obaw żeby to nie okazało się złudną nadzieją.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj odebrałam wynik drugiej bety i niestety spadła [emoji24][emoji24][emoji24] także moja nadzieja umarła [emoji24]
Przykro mi bardzo [emoji17] wiem, że to marne pocieszenie, ale ostatecznie lepiej teraz niż na późniejszym etapie [emoji17] życzę dużo siły i żebyś niedługi mogła cieszysz się Maleństwem [emoji3590]
 
Do góry