reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

No to naprawdę przeje..... U nas chyba też coś zaczyna się dziać.. oczka zaropiale. Mała taka apatyczna trochę.. ale poza tym nie widzę zmian.. no my tzn ja nie mogę narzekac na jedzenie Małej. Wszystko co jej daje je, chętne bądź nie bardzo ale chociaż próbuje. Mleko- podstawa.. teraz zjada do 180 ml 3 razy . Obstawiam że w dzień się najada bo teraz 3 noce przespała całe... U nas tylko to furczenie w nosku.. To moje pierwsze dziecko więc też wiele nie wiem czasami jestem zielona( dlatego też czytam i dopytuje na forum mamusie😉)..
A w nocy też ci je?
Ja mojemu sama daje w nocy po 12 i nad ranem bo sam nie wiem czy by się obudził. A tak chociaż w nocy coś tym mlekiem nadrobi bo w dzień przecież nie wypije.
 
reklama
A w nocy też ci je?
Ja mojemu sama daje w nocy po 12 i nad ranem bo sam nie wiem czy by się obudził. A tak chociaż w nocy coś tym mlekiem nadrobi bo w dzień przecież nie wypije.
Tak. Jak się budzi to oczywiście. Woda i inne cuda do picia nie wchodza w grę.. 3*mleko,kaszka, obiadek i jakas saszetka z owocem. To podstawa.
 
reklama
Do góry