reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Masz racje. A ty kiedy masz usg?powiedzieli ci? Bo mi mówili ze po 2 tyg od testu.

No właśnie nie wiem, dzisiaj klinika zamknięta i jutro będę dzwonić.. Chcę żeby mi zrobili tą bete i usg też bym chciała już jak najszybciej.. Jeżeli nie będą chcieli mi zrobić w przyszłym tygodniu chociaż bety to pojadę do Londynu, nie będę czekała bo oszaleje 🤦‍♀️
 
reklama
@bazylia128 a na krzywą trzeba mieć skierowanie od lekarza? Wczoraj zwazyłam się i jestem przerażona...... nigdy w życiu tyle nie ważyłam! Zawsze waga była stała 56-58 kg. Miesiąc po porodzie było 62 kg :( na bank mam coś z cukrami.....
Nie kochanie - ja u siebie w labo - ale to jest prywatne labolatorium poszlam bez skierowania.... Tylko naprawde warto zrobic calą krzywą nie tylko na czczo zeby miec pełen obraz - ja wtedy musiala bym punkt 7 rano w labolatorium i dwie - trzy godzinki posiedzialam...
 
No właśnie nie wiem, dzisiaj klinika zamknięta i jutro będę dzwonić.. Chcę żeby mi zrobili tą bete i usg też bym chciała już jak najszybciej.. Jeżeli nie będą chcieli mi zrobić w przyszłym tygodniu chociaż bety to pojadę do Londynu, nie będę czekała bo oszaleje 🤦‍♀️
Tez bym tyle nie czekala. Ja jak wroce i bedzie wszystko ok to w Londynie jest polska klinika ginekologiczna to odrazu tam sie zapisze. Prowadzi ja ojciec z synem i ponoc jest bardzo dobra🙂
 
Dziewczyny ale dzisiaj spalam - jak po narkozie - nieprzytomna !!!! Wstalam po 8 - jak nigdy - moje psy tez sie nawet nie ruszylay ;) @fredka84 myszko moja najpiekniejsza - cos tu doczytalam na forum i stwierdzilam ze cie strasznie brakuje - gdzie ty sie podziewasz jak Cie nie ma na forum? Co dzisiaj robisz? Popilas troszke w piatek? smutki byly - przyznaj sie!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry