reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
[/QUOTE]
No tak, ale jeśli ktoś nie ma przeciwwskazań to raczej nie musi wybierać.

Poza tym wydaje mi się, że w zdrowym układzie seks jest raczej dbaniem też o siebie i swoje potrzeby, a nie tylko o faceta ;-) .

Mój mąż sam mówi że nie chce bo się boi... Lekarz na wizycie kazał być ostrożnym i męża do sąsiadki wysyłać 😂
Więc teraz wolimy się przemęczyć niż później martwić że pojawiło się plamienie. Ciesze się że mam tak wyrozumiałego męża naprawdę bo czasem jak czytam niektóre wpisy to aż głowa boli... Tak jak dziewczyna pisała teraz lepiej dbać o ciąże niż o męża a mąż powinien zrozumieć. 😉
 
Oooo super :) W pon zrobie sobie tam spacer ;) Esotiq to uwielbiam i zawsze tam biustonosze kupuje. Ale nigdy nie zwracalam uwagi na ciazowe ;)
Ciążowe są super w esotiq!!😍 Ja nawet poza ciąża noszę ciążowe z esotiq tylko rozmiar mniejszy, bo bardzo są wygodnie. Ja ogólnie lubię miękkie biustonosze ale oczywiście z fiszbinami😉 usztywniane mnie denerwują..
 
Hehehe to powiedz mu, żeby się nie zdziwił jak się syn urodzi😁😂

Moja koleżanka w 1 ciąży wymiotowała jak szalona ale przytyła z 30kg 🙈 urodziła dziewczynkę. Tera druga ciąża też była pewna że dziewczynka bo powtórka z rozrywki tylko oczy otwierała i już do kibelka 😁 teraz zaczął jej się 5 miesiąc i lekarz potwierdził chłopca 😁
 
reklama
Czy zastanawialiście się już do kiedy zamierzacie pracować jeśli będziecie się czuły w porządku?
W pierwszej ciąży od razu po potwierdzeniu poszłam na L4. Obecnie wiedziałam o wiele wcześniej niż za pierwszym razem. Ale nadal pracuje. W pracy jeszcze nie mówiłam. Tak pomyślałam że jak wszystko będzie dobrze to po prenatalnych powiem. Na razie czuje się w kratkę. Chodzę codziennie do pracy. Ale w domu mam 4latke więc nie odpocznę przy niej. A w pracy mam możliwość na spokojnie siąść odpocząć. Czy nawet zjeść.
 
Do góry