reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny, mam pytanie do tych które chodzą do pracy albo mają partnera, który chodzi.

Myślałyście może o tym jak się zabezpieczyć żeby na pewno nie wylądować na kwarantannie w trakcie kiedy wypada wam czas badań genetycznych? Samego wirusa się nie boję bardzo, ale myśl, że miałabym utknąć w domu i przegapić termin trochę napawa mnie strachem.

Na razie udało mi się ustalić z szefem, że będę 100% zdalnie, ale na początku września mam np. szkolenie stacjonarne i głupio mi odmówić. Poza tym mam taką pracę, że jednak żeby porządnie ją wykonywać powinnam być przynajmniej raz w tygodniu w biurze.

Ja póki co pracuje jako przedstawiciel dlatego tez się tego obawiam bo duZo bardzo dużo jeżdżę... Home office miałam gdy wybuchła ta cała pandemia ale teraz jest więcej zakażeń a ja póki co dalej jeżdżę... u mnie musi wejść odgórny nakaz żeby coś się zmieniło
 
reklama
Powiedz mi jak ci się pojawia krew czy różowa wydzielina nie boisz się że coś z dzieckiem?? Bo Ja jako tako nie krwawie nie plamie tak żeby np został ślad na bieliźnie po prostu przy podcieraniu widzę różowy sluz i juz milion myśli że może już moja dzidzia jest aniolkiem....
No tak rozumiem ja pod wieczór ostatnio też tak mam albo różowo albo krople krwi i to poprostu że zmęczenia tak mi lekarz wczoraj mówił ale tak jak ty nie posadzę dzieci przed tv tym bardziej że moja roczna nie wszystko sama zje. Póki jest narazie ok to tego się będę trzymać [emoji3526]
 
Powiedz mi jak ci się pojawia krew czy różowa wydzielina nie boisz się że coś z dzieckiem?? Bo Ja jako tako nie krwawie nie plamie tak żeby np został ślad na bieliźnie po prostu przy podcieraniu widzę różowy sluz i juz milion myśli że może już moja dzidzia jest aniolkiem....
Miałam tak w poprzedniej ciąży przez to że roczniak dawał mi się we znaki 😁 jeszcze nie chodziła bo wczesniak i non stop wchodziłam i schodziłam z nią z 3 piętra. Byłam u lekarza z tym ale mówił że dopóki jest tylko kilka kropel i bez bólu to wszystko jest ok i tego się trzymam dalej☺️
 
Dziewczyny, stosujecie juz cos do smarowania brzucha, piersi? Wiem, ze jeśli coś ma się pojawić to się pojawi bo to genetyczne ale ja ogolnie słabo nawilżam ciało i chciałabym to zmienić. Polecacie cos?
 
Dzięki
Miałam tak w poprzedniej ciąży przez to że roczniak dawał mi się we znaki [emoji16] jeszcze nie chodziła bo wczesniak i non stop wchodziłam i schodziłam z nią z 3 piętra. Byłam u lekarza z tym ale mówił że dopóki jest tylko kilka kropel i bez bólu to wszystko jest ok i tego się trzymam dalej[emoji3526]
 
reklama
Do góry