reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U mnie dziś ból na dole po lewej stronie coś jakby kłucie jajnika , z objawów to ból piersi , senność i często chodzę siku 🤦‍♂️ ( wstaje nawet w środku nocy do toalety ) . Cieszę się , ze plamienia zupełnie odpuściły 😃
Z gorszych informacji mam cukrzyce ciążowa 😢
Cukier poranny 102 , a po posiłkach póki co jest w normie . Trzymam się diety , chciałabym aby obyło się bez insuliny . 🤭
Zapraszam na grupę Cukrzyca ciążową na Facebooku :-)
 
reklama
No ja staram się robić szybkie obiady reszta to wszystko to co da się na siedząco chociaż ...jedyne co to.opieka nad chłopcami
..nie posadze ich na cały dzień przed tv..
No tak rozumiem ja pod wieczór ostatnio też tak mam albo różowo albo krople krwi i to poprostu że zmęczenia tak mi lekarz wczoraj mówił ale tak jak ty nie posadzę dzieci przed tv tym bardziej że moja roczna nie wszystko sama zje. Póki jest narazie ok to tego się będę trzymać ☺️
 
Statystyki to pół prawdy, więc lepiej na spokojnie to przechodzić niż patrzeć na nie😊
Znam tez typowe ciążę typowe objawy w typowym czasie 😊 no i mniej wiecej jakos sie to wszystko pokrywa. Zdarzają się wyjątki oczywiście 😊
Na spokojnie to mozna przechodzić jak sie nie straciło ciąży 🤷‍♀️ kazda ciąża po poronieniu to jest ciągłe myślenie i doszukiwanie się w sumie wszystkiego co możliwe. Są dni że jestem spokojna ale są tez takie dni gdzie mam czarne myśli i wolę z wami skonsultowac swoje obawy 😊 wtedy mi lżej na sercu 😘
 
Ja tak czytam i nie które z was na następnym usg będą znać już płeć A ja może dopiero gdzieś październiku i to końcem [emoji2356][emoji2356]
Ja się wogole na płeć nie nastawiam 😂 mój cały czas mówi że trzecia dziewczyna będzie a u mnie zawsze przez mało wód było ciężko a jak już wód było więcej to się dziewczyny tak kręciły że nie dało rady więc dopiero po cc wiedziałam kogo mam w rękach 😁
 
Jak Ty sie kochana czujesz u nas widze że 2 dni roznicy jwst 😜 Ja dzis umieram. Czuje sie jak idź stąd i nie wracaj i jeszcze rozwolnienie i ból brzucha 😭 i tak w sumie od wczoraj wieczora. Naprawdę nie mam sily juz dzis. Spalam pol dnia co wstane to znowu sie klade. Strasznie sie czuje 🥶🥵🤮 Slyszalam ze na przelomie 8/9 jest wlasnie najgorzej..." W 9 tygodniu ciąży twoja macica zaczyna się powiększać, możesz więc odczuwać tępy ból w podbrzuszu." wyjasniwnie mojego bólu ktory towarzyszy od wczoraj... I jeszcze jedno, podobno w 10,11 tc te mdłości sie mogą nasilać 🤦‍♀️ cos czuję że czeka mnie właśnie taki rozwój wydarzeń...
Też tak sie czujecie? Bo tak sie zastanawiam czy takie rozbicie zle samopoczucie, niechęć w sumie do wszystkiego jest normalne? Niby slyszalam zw tak ale boję się 😒
Ja w sumie też jestem tak jak wy w 8tc i mam dni że ciężko mi wstać bo tak mnie męczą wymioty a dziś np 2 minuty i już byłam na chodzie. Nie wiem czemu to tak ale mam nadzieję że jeszcze chwilę tak będzie. Jedyne co to koło 16 jestem strasznie śpiąca
 
Znam tez typowe ciążę typowe objawy w typowym czasie 😊 no i mniej wiecej jakos sie to wszystko pokrywa. Zdarzają się wyjątki oczywiście 😊
Na spokojnie to mozna przechodzić jak sie nie straciło ciąży 🤷‍♀️ kazda ciąża po poronieniu to jest ciągłe myślenie i doszukiwanie się w sumie wszystkiego co możliwe. Są dni że jestem spokojna ale są tez takie dni gdzie mam czarne myśli i wolę z wami skonsultowac swoje obawy 😊 wtedy mi lżej na sercu 😘
Zdaje sobie sprawę, że inaczej to wszystko wygląda jeśli przeżyło się stratę. Ale uwierz mi nawet jak się jest zdrowym to takie czarne myśli przychodzą. Człowiek sam się nakręca, doszukuje czegoś złego.
 
Zdaje sobie sprawę, że inaczej to wszystko wygląda jeśli przeżyło się stratę. Ale uwierz mi nawet jak się jest zdrowym to takie czarne myśli przychodzą. Człowiek sam się nakręca, doszukuje czegoś złego.
Ja nie wiem ale wszystko sie zmienilo, czasy, ludzie nawet zdrowie... Mi tak naprawde nic nie jest jestem okazem zdrowia. Przypadkiem wpadlam na to zeby badania genetyczne zrobic. I wyszła trombofilia wrodzona 🤷‍♀️ nie wien skąd i jak sie to u mnie znalazło. Objawów tej choroby nie ma jedynie co to poronienia nawracające 🤦‍♀️
 
Dziewczyny, mam pytanie do tych które chodzą do pracy albo mają partnera, który chodzi.

Myślałyście może o tym jak się zabezpieczyć żeby na pewno nie wylądować na kwarantannie w trakcie kiedy wypada wam czas badań genetycznych? Samego wirusa się nie boję bardzo, ale myśl, że miałabym utknąć w domu i przegapić termin trochę napawa mnie strachem.

Na razie udało mi się ustalić z szefem, że będę 100% zdalnie, ale na początku września mam np. szkolenie stacjonarne i głupio mi odmówić. Poza tym mam taką pracę, że jednak żeby porządnie ją wykonywać powinnam być przynajmniej raz w tygodniu w biurze.
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie do tych które chodzą do pracy albo mają partnera, który chodzi.

Myślałyście może o tym jak się zabezpieczyć żeby na pewno nie wylądować na kwarantannie w trakcie kiedy wypada wam czas badań genetycznych? Samego wirusa się nie boję bardzo, ale myśl, że miałabym utknąć w domu i przegapić termin trochę napawa mnie strachem.

Na razie udało mi się ustalić z szefem, że będę 100% zdalnie, ale na początku września mam np. szkolenie stacjonarne i głupio mi odmówić. Poza tym mam taką pracę, że jednak żeby porządnie ją wykonywać powinnam być przynajmniej raz w tygodniu w biurze.


Tego samego się obawiam, no z racji tego że pracuje z pacjentami od marca byłam już 3 razy na kwarantannie i bardzo boję się tego żeby nie wylądować na niej w czasie badań prenatalnych 🤦‍♀️
 
Do góry