reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja jestem z okolic Szczecina. Ale odleglosc mi nie straszna :) z poprzedniej grupy mam koleżanki i całymi rodzinami sie spotykamy :) jedna z Warszawy druga spod Krakowa, jeszcze widziałam sie z jedna z Olsztyna, wpadli do nas jak dziewczynki miały po 4 miesiace :) my die na poprzedniej grupie bardzo zakumplowalysmy, do dzis czesc z nas ma codzienny kontakt ze soba tyle, ze teraz na snapie wysyłamy zdjecia i piszemy :) z ta z Krakowa spotkaliśmy sie juz kilka razy, mielismy w czerwcu lepiej do Grecji ale wiadomo korona pokrzyżowała plany.. na jesień planujemy kolejne spotkanie ;) takze pamiętajcie, ze na takiej grupie mogą sie nawiązać super znajomosci ;))))
 
reklama
Miałam ostatnio problemy z pęcherzem bez objawów ale bakterie dość liczne. Czy Ty robiłaś posiew i wiesz że masz zapalenie I jakieś objawy ?
Objawów żadnych. Ale u mnie te zapalenia to norma, praktycznie ciągną się za mną już długo. Przeważnie właśnie bezobjawowo. Miałam badanie ogólne moczu, posiew zrobiłam jakby dodatkowo, ale niestety nie mam jeszcze wyników. Dostałam od lekarza nastytyne czy coś takiego, antybiotyk.
 
Do góry