reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Czuje sie dzis jakbym miała dostać okres, od rana mnoe brzuch pobolewa, nawet czuje jakby jajnik mnie boląl i ogolnie tak sie czuje jak zawsze przed miesiączka sie czułam, patrze w aplikacje a jutro powinnam dostać okres gdyby nie ciaza takze chyba juz wiem o co chodzi
 
reklama
Czuje sie dzis jakbym miała dostać okres, od rana mnoe brzuch pobolewa, nawet czuje jakby jajnik mnie boląl i ogolnie tak sie czuje jak zawsze przed miesiączka sie czułam, patrze w aplikacje a jutro powinnam dostać okres gdyby nie ciaza takze chyba juz wiem o co chodzi
Mam dziś to samo. Wczoraj byłam u ginekologa. Fasolka w porządku. Serduszko bije a wieczorem nagle z nikąd pojawił się ostry klujacy ból na samym środku podbrzusza. Trwał dosłownie może z pół minuty ale bardzo się wystraszyłam. Cała noc nie spalam, ciągle się budziłam i sprawdzalam czy nie krwawię. Stres niesamowity. A właśnie mniej więcej teraz miałabym okres.
 
reklama
Do góry