reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Kochane czytam ze każda ma mdłości a ja jakoś tego nie odczuwam.. raz czy dwa było mi trochę nie dobrze ale pozatym dobrze się czuje :) czy coś ze mna nie tak?? 🤣
Ja też jeszcze nie mam, objawy ogólnie bardzo słabe, aż lekarz się dziwił bo przy bliźniakach powinnam wszystko czuć podwójnie i o wiele szybciej 😂 Pewnie jeszcze wszystko przede mną, poprzednio wszystko rozkręciło się w 8tc.
 
reklama
Nie przejmuj się!! Ważny jest spokój Twój i Maleństwa!mocno trzymam za Was kciuki! Będzie dobrze!!
Mam oficjalnie zagrożoną ciążę. Znowu[emoji1745] wczoraj płakałam jak głupia po tych bólach ale nie mam nawet do kogo zadzwonić i się wygadać bo nikomu nic nie mówiłam. Napisałam na staraczkach 2 połowie że pływanie czuje to wszystkie mnie zjechały że kopania teraz nie mogę czuć [emoji1751] co ja nie pisałam o żadnym kopaniu [emoji1745]mówię wam lekarz się nie zna jeden z drugim bo one pierwsza ciąża albo wcale. I wyobraźcie sobie jak się poczułam co wiem że może nie wyjść wszystko po mojej myśli. Odcinam się od internetu bo mam dość wszystkowiedzące.[emoji17]
 
Powiem wam że to jest przykre. Ludzie są dla siebie czasami tak okropni że miałabym ochotę żyć na odludziu. A kobieta dla kobiety to już w ogóle potrafi być wredna niestety. Dlatego też między innymi nie chce rozpisywać się o swoim małżeństwie bo wystarczy mi że mam taką swoją przyjaciółkę, która podsuwa mi jakieś takie insynuacje o rozstaniu z mężem. A że jest psychologiem to wiadomo że ma mocną siłę przebicia. Ale myślę sobie, że przecież po tylu latach nie przekreślę tak hop siup swojego małżeństwa bo osoba, która nie ma dzieci i nie wie co to oznacza mówi mi że mam walczyć o siebie. A to nie jest trudne rozwalić swoją rodzinę. Także laski, czasami nie warto słuchać kogoś, kto nie jest obiektywny i właściwie was naprawdę nie zna
 
Mam oficjalnie zagrożoną ciążę. Znowu🤷 wczoraj płakałam jak głupia po tych bólach ale nie mam nawet do kogo zadzwonić i się wygadać bo nikomu nic nie mówiłam. Napisałam na staraczkach 2 połowie że pływanie czuje to wszystkie mnie zjechały że kopania teraz nie mogę czuć 🤦 co ja nie pisałam o żadnym kopaniu 🤷mówię wam lekarz się nie zna jeden z drugim bo one pierwsza ciąża albo wcale. I wyobraźcie sobie jak się poczułam co wiem że może nie wyjść wszystko po mojej myśli. Odcinam się od internetu bo mam dość wszystkowiedzące.😔
3 mam kciuki ze wszytsko dobrze się ułoży 😘 teraz w ludziach jest dużo nienawiści ja nie wiem skąd to się bierze...😔 Najważniejsze żebyś patrzyła na siebie tak jak dziewczyny pisały teraz Ty i dziecko jesteście najważniejsi i to się liczy😘
Mnie znowu denerwują koleżanki które za wsZelka cenę chcą narzucić swoje zdanie... ja wiem ze wszytsko wychodzi w praniu tym bardziej ze jestem w pierwszej ciąży ale jak czasami opowiadam jakbym chciała coś zrobić to nagle fala na mnie ze to mi nie wyjdzie to napewno tak nie będzie jakby każdy żył moim życiem... uważam ze każdy powinien robić jak mu pasuje i tak życie wszytsko zweryfikuje...
 
Cześć, chyba nie jest jeszcze zbyt późno żeby do Was dołączyć? 😊 Jestem aktualnie w 10t2d, termin na 10 marca. I jak początkowo miałam takie objawy jak senność, mdłości (bez wymiotów) po każdym posiłku i brak apetytu, to teraz wydaje mi się, że od 3 dni wszystko to minęło, znów mam normalny apetyt...no może niewielka senność pozostała. Zaczynam się stresować, czy stało się coś niedobrego, czy organizm zaczął się przyzwyczajać do ciąży i objawy mijają. Któraś z Was też tak ma?
 
Mam oficjalnie zagrożoną ciążę. Znowu🤷 wczoraj płakałam jak głupia po tych bólach ale nie mam nawet do kogo zadzwonić i się wygadać bo nikomu nic nie mówiłam. Napisałam na staraczkach 2 połowie że pływanie czuje to wszystkie mnie zjechały że kopania teraz nie mogę czuć 🤦 co ja nie pisałam o żadnym kopaniu 🤷mówię wam lekarz się nie zna jeden z drugim bo one pierwsza ciąża albo wcale. I wyobraźcie sobie jak się poczułam co wiem że może nie wyjść wszystko po mojej myśli. Odcinam się od internetu bo mam dość wszystkowiedzące.😔
Niestety to prawda co piszesz o wszystkowiedzacych. Ja rozumiem jak ktos w ludzki sposob, wyraza swoje zdanie tak? Ale ludzie sa okrutni. U nas kochana nikt ci nic zlego nie powie 😘
 
Cześć, chyba nie jest jeszcze zbyt późno żeby do Was dołączyć? 😊 Jestem aktualnie w 10t2d, termin na 10 marca. I jak początkowo miałam takie objawy jak senność, mdłości (bez wymiotów) po każdym posiłku i brak apetytu, to teraz wydaje mi się, że od 3 dni wszystko to minęło, znów mam normalny apetyt...no może niewielka senność pozostała. Zaczynam się stresować, czy stało się coś niedobrego, czy organizm zaczął się przyzwyczajać do ciąży i objawy mijają. Któraś z Was też tak ma?
Hej i witaj 😁
Najgorszy podobno jest 8/9 wiec juz u ciebie moga mijac 😁 na youtube widzialam ostatnio dwie ciezarbe ktore prowadza vloga i opisuja kazdy tydzien. I faktycznie juz w 10 11 tc zaczynały sie czuc bardzo dobrze
 
Jezu dziewczyny, zaczynam się bać :p ja jestem 9t5d i tak naprawdę mega straszny pod względem objawów miałam może tydzień z hakiem na przełomie 4 i 5 tygodnia ciąży. Teraz, czuje się w miarę ok, na dotychczasowych badaniach u ginekologa wszystko było w porządku. Ale poza bolesnością sutków i rzadkim ciągnieciem w pachwinach nie dolega mi nic negatywnego. Może trochę mam wyczulony węch i sporadycznie mnie zemdli. Ale jak czytam że większość z Was miała objawy i właśnie ten 8 i 9 tydzień powinien być najgorszy to aż nie wiem co o tym myśleć i czy się niepokoić. Ja od lekarza usłyszałam ze w ciazach fizjologicznych, kiedy organizm się szybciej "przyzwyczaja i oswaja z ciążą" nie występują jakieś szczególne objawy i właśnie wtedy jest mniejsze ryzyko odrzucenia ciąży przez organizm. Od koleżanki która była u tego samego lekarza w ciąży z bkizniakami usłyszałam to samo, nie miała żadnych objawów ciazowych poza zgagą na sam koniec ciąży
 
reklama
Hej dziewczyny! Właśnie dołączyłam do grupy :) u mnie najpewniej marzec, bo dowiedziałam się że będą bliźnięta👼🏻👼🏻wiec termin bardzo niepewny, każdy tydzień na wagę złota! Mam jeszcze synka w grudniu skończy 3 latka 🐻 wiec będzie wesoło
Podwójne gratulacje!! Jesteś chyba jedyną dziewczyną w bliźniaczej ciąży na marzec super tylko się cieszyć dużo zdrówka dla Was 😘
 
Do góry