reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówka Wodzisław Żory Jastrzębie - opinie

Ja rok temu chciałam rodzic w Gliwicach bo dużo się na czytałam że tam jest całkiem w porządku ale wyszło tak że urodzilam w Rybniku i też było ok.
 
reklama
A skąd jesteś ?
Z tych trzech najlepsze Jastrzębie, Żory naprawdę odradzam. O Wodzisławiu też słyszałam krwawe historię.
No ja to wogole nie wspominam wodzislaw to koszmar...ja z Rydultow niestety zamkneli porodowke tutaj mam tak blisko szpital...1corke rodzilam w Rydultowach i nie bylo fajnie 2 w Rybniku i bylo super no a 3 to chyba nad Jastrzebiem mysle ze tam pojde moj ginekolog tam pracuje
 
No ja to wogole nie wspominam wodzislaw to koszmar...ja z Rydultow niestety zamkneli porodowke tutaj mam tak blisko szpital...1corke rodzilam w Rydultowach i nie bylo fajnie 2 w Rybniku i bylo super no a 3 to chyba nad Jastrzebiem mysle ze tam pojde moj ginekolog tam pracuje
Hmm ja już bym wolała w stronę Raciborza iść, podobno tam super lekarz.
Ja będę w kato rodziła, 40 km ale trudno
 
reklama
No ja to wogole nie wspominam wodzislaw to koszmar...ja z Rydultow niestety zamkneli porodowke tutaj mam tak blisko szpital...1corke rodzilam w Rydultowach i nie bylo fajnie 2 w Rybniku i bylo super no a 3 to chyba nad Jastrzebiem mysle ze tam pojde moj ginekolog tam pracuje

No ja poród w Rybniku i tez wspominam naprawdę super, położne, lekarze, opieka całkiem dobra.
Jedyne co to te łazienki przy pokojach były no lekko mówiąc nie fajne..
 
Do góry