reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Czy któraś z Was jest już na zwolnieniu ? Jak ja byłam u lekarza i usłyszał, ze pracuje w banku to powiedział ze mogę do samego porodu pracować...
 
Ja pracuję w urzędzie ale lekarz od razu dał zwolnienie, ale może dlatego że w 6tc leżałam z krwawieniem w szpitalu.

Dziewczyny czy miałyście taki ból brzucha, lekki nie jakiś uciążliwy, ale promieniujący na plecy, tak na dole w lędźwiach. Nie jest to coś co by mi nie pozwalało funkcjonować ale to jest "nowy" ból dla mnie i nie wiem czy jest normalny...
 
Czy któraś z Was jest już na zwolnieniu ? Jak ja byłam u lekarza i usłyszał, ze pracuje w banku to powiedział ze mogę do samego porodu pracować...
Na kiedy masz termin? Mój się nie pytał gdzie pracuje ale ja też w banku i chciałabym do lutego być w pracy jeśli ciąża będzie prawidłowa :)
Dziewczyny wy szybko na L4 bo źle się czujecie czy macie ciężki charakter pracy?
 
reklama
Na kiedy masz termin? Mój się nie pytał gdzie pracuje ale ja też w banku i chciałabym do lutego być w pracy jeśli ciąża będzie prawidłowa :)
Dziewczyny wy szybko na L4 bo źle się czujecie czy macie ciężki charakter pracy?
Ja mimo pracy biurowej chcę od października. Z ciążą póki co wszystko jest ok, ale moja praca to ciągle wysokie obroty, dużo stresu i presji czasu i praktycznie codziennie praca po godzinach. Niby tylko papiery, ale czasu na odpoczynek brak
 
Do góry